Maciej Musiał

6,7
15 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Uwierzycie?! Za co, pytam, za co?!!!!!! A żeby było śmieszniej to on ciągnie taką kasę między innymi z naszego abonamentu. Na "Wiochę" z nim!!!

Lukas_Art

A ten cieć Karolak?

Marik1234

Cieć Karolak to jakaś hybryda, która choćby nie wiem gdzie się pojawiła, to i tak będzie niby śmieszny, a tak naprawdę oklepany i przewidywalny. Nawet jeśli będzie to dramat. Ogólnie rzecz biorąc wszyscy nasi aktorzy – z kilkoma wyjątkami – są monotematyczni.
Adamczyk zawsze będzie słodkim cycem ze stadem lasek u boku.
Szyc zawsze będzie wielkim lowelasem, choć i tak zawsze będzie wyglądał jak goblin z młodzieńczą mutacją głosu.
Kot, z wyjątkiem roli Ryśka Riedla, ciągle będzie kojarzony z reklamami Netii.
Pazura i jego twarz ciągle będzie napięta i z wystającymi żyłami na szyi w jego niby zabawnych minach.
Wesołowski z tym jego dziubaskiem i blond grzyweczką nadaje się co najwyżej na jurnego geja.

A o babach to aż szkoda słów, no ale skoro już tu jestem, to się wypowiem:
Mucha prócz słodkiej buzi i fajnego zadka nie ma absolutnie nic.
Liszowska z tą jej "jędrnością" i spojrzeniem a la Renata Beger byłaby dobra do jakiegoś gangbanga na redtubie.
Janda to już w ogóle... czy ona kiedykolwiek zagrała rolę, w której nie byłaby neurotyczką?

Innymi słowy mamy badziewnych aktorów po szkołach teatralnych, ale z brakiem talentu. Ci ludzie – zaznaczam, że nie wszyscy – w ogóle sie nie starają, bo macha im przed nosem kasą i mają gdzieś aktorstwo. Tak, jak polscy piłkarze: ciągle się po nich jedzie, ciągle się na nich psioczy, jacy to oni są badziewni i nie umieją wykonywać swojej roboty. Tak samo z aktorami, dostają kupę forsy i nawet gdy będą grać jak totalny amator, to i tak będą dostawać. Dlaczego? Bo to nie żadni aktorzy, ale CELEBRYCI, a celebryta to nikt inny, tylko pajac, który nauczył się jednego – pajacować. I za to pajacowanie dostaje hajs, z Twojej i mojej kieszeni!!!!!!!!!!!

Ufffff, zbulwersowałem się :)

Lukas_Art

A ja gdzieś słyszałem że wszyscy artyści to prostytutki ale zgadzam się z tym co obejrzałeś.

Lukas_Art

ZGADZAM SIĘ W 100 PROCENTACH!!! Szkoda, że nie napisałeś jeszcze o genialnych, cudownych, słodkich do porzygu "aktorkach", czy właściwie celebrytkach... w stylu: Żmudy-Trzebiatowskiej, Różczce, Sosze, czy Kożuchowskiej... ale nie będę się na ich temat wypowiadać, ich role mówią same za siebie :)

Lukas_Art

Ufff spokojnie :) Ale coś w tym jest i trudno się nie zgodzić.

Lukas_Art

polecam wywiad udzielony wp przez maćka ,w którym dementuje tę pogłoskę i mówi że zastanawiał się z kolegami czy nie pozwać gazety tworzącej takie pogłoski. pozdro plotkary nie sprawdzające żadnej info

Szymperator

Niech zarabia nawet tysiąc - i tak za dużo. Kasę dostaje się za to, że dobrze się wykonuje swoja robotę. On, jako aktor, tego nie potrafi. Tyle.

Lukas_Art

szczerze , to uważam rodzinkę pl za w miarę godnego następcę rodziny zastępczej , od takich aktorów nie wymaga się zbytniej inwencji twórczej ani wkładu własnego bo wszystko mają pod nosem więc nie oceniaj może jego gry aktorskiej zanim zagra w normalnym pełnometrażowym filmie , a na taką szansę moim zdaniem zasłużył

Szymperator

I za tą "szansę" dostaje kupę kasy? Też chciałbym takie "szanse". Szczerze mówiąc nic więcej mi nie trzeba - tylko "szanse". Kuźwa, dwa dyplomy w kieszeni mam, studia skończone, kierunek dobry skończony, elegancki fach w ręku. Tyram jak wół od rana do nocy za marne grosze, a jakiś pajac dostaje kilka razy więcej za "szanse" na zagranie w czymś innym, niż telenowela? Super, to mi się podoba.

Lukas_Art

a no to już wiadomo kto na forum wylewa żale ... ale pretensje o gówno w kraju to do tuska , i na tym się skup bo jest co naprawiać , a zaprzątnięta tym głowa spowoduje że tak proste czynności jak czytanie staną się dla ciebie ,w porównaniu z resztą , bardzo łatwe ... bo na razie jak widać ci to nie wychodzi.. szansą nazwałem to co powinien dostać a mianowicie rolę w dużym filmie .

Szymperator

Tjaaa... to dopiero, problemy z czytaniem. Mógłbym się odwdzięczyć zarzutem o problemy z pisaniem, ale nie mam w zwyczaju personalnego atakowania interlokutora.
Jeśli chodzi o te szanse, to wiesz co Ci powiem? Natalka Portman miała szansę. Zagrała w "Leonie..." jako 13-latka i od razu stała się wielką aktorką, jako dziecko. "Leon..." jest "dużym filmem". Potem Natala miała kolejną "szansę" na rolę w "dużym filmie" - w "Gorączce". I znowu wykorzystała szansę, bo pojawić sie u boku De Niro i Pacino to szczyt marzeń dla młodego aktora. Ci ciekawe Portman nie musiała błaźnić się wcześniej w żadnych żenujących serialątkach.
Inny przykład: Anna Paquin, 13 lat i Oscar za "Fortepian". Żadnych wcześniejszych seriali.

I Ty mi mówisz, że Musiał zasługuje na duży film? Z czym? Ze swoją grzeczną buzią, bladymi rolami, tępymi serialami na koncie i paroma epizodami w średnich filmach. A, weź idź!

Lukas_Art

"Ci ciekawe" ... faktycznie o błędach w pisowni lepiej nie wspominaj,

Szymperator

a aby podać kontrargument , myślę że wystarczy przykład Mela Gibsona który zadebiutował jako aktor w serialu The Sulivans w 1976 r.

Szymperator

Gibson według mnie jest słabym aktorem. Reżyserem jak najbardziej, ale aktorem marnym. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Musiał zaczął w serialach i marnych filmach i skończy w serialach i w marnych filmach.
Jest słabym aktorzyną, który nie wnosi absolutnie żadnego świeżego powiewu do polskiego kina. jest wychowankiem takich gigantów filmu, jak Karolak, Szyc i Adamczyk, a ci to aktorzy dobrzy co najwyżej do tych debilowatych komedyjek romantycznych bo na nic innego ich nie stać. Pokaż mi polskiego aktora, który miałby na świecie takie wzięcie, jak chociażby... no nie wiem Daniel Craig albo wspomniana Natalie Portman.
W świecie znany jest Wajda i Holland, no i może - zaznaczam, może! - Więckiewicz. I tyle. Nie wliczam weteranów w stylu Olbrychskiego, bo nie o to tutaj idzie – chodzi o młode pokolenie.
A poza tym? Nasz cud narodowy, Pawlicki z Wesołowskim na spółkę. Wielkie nadzieje, jacy to rokujący młodzi aktorzy. W tym chorym kraju nawet pseudoaktorzyny z reklam zatrudniani są do seriali i nagle stają się potencjalnymi celebrytami i wielkimi gwiazdami. Nie wierzysz? To pooglądaj sobie telenowele – ta lala z reklamy Actimela już gra, pajac z ING Banku już gra (choć ma brodę), lala z reklamy Providenta już gra, drugi pajac z Eurobanku też już gra… i pewnie jeszcze paru by się znalazło. W Polsce wystarczy mieć fajną papę, aby zostać wielkim artystą i żeby Polacy napychali im kabzy pieniędzmi z podatków.
I Ty tutaj bronisz Musiała? 18-letniego amanta z grzywką rodem z reklamy Coca-Coli? A do tego czepiasz się jednej literówki? Popatrz sobie na swoją interpunkcję, bo mnie aż oczy od tego bolą. Pewnie dlatego Cię nie rozumiem.

Lukas_Art

przeczytałem pierwszą linijkę i już wiem że brak ci argumentów a w wymyślaniu jesteś bardzo słaby...jak można napisać o gibsonie że jest słabym aktorem po filmach takich jak patriota , byliśmy żołnierzami , mad max , i chociażby zabójcza broń,l a nawet air ameryka ... nazywanie więckiewicza młodym pokoleniem to chyba nie za bardzo udany pomysł , Daniel Craig oprócz ról 007 , nawiasem mówiąc nie umywających się do Conerego czy Brosnana , grał chyba tylko w dziewczynie z tatuażem więc nie za bardzo jest co podziwiać , aktorek do aktorów bym nie porównywał ponieważ oczekuje się od nich czego innego , zresztą serialu nie powinno się porównywać do filmów ale po tym pierdnięciu "wiedzą" o melu gibsonie , nie spodziewam się po tobie za dużo... Co do reszty a mianowicie wymienionych przez ciebie stażystów do reklam , nie wiem , nie wypowiadam się , mniemam że powodem jest mój brak zainteresowanie filmami lub serialami tak niskich lotów jak te w których ,być może , grają

Szymperator

Ja też seriali nie oglądam, ale czasami pstrykam pilotem bez celu i trafiam na ich twarze.
Nadal uważam, że Gibson jest słabym aktorem. Lubię go jako faceta, choć tak samo lubię sąsiada, którego widzę codziennie.
Aktor i aktorka to co innego - pełna zgoda, ale chodziło mi o jakieś wyróżnienie, pokazanie się u boku kogoś wielkiego, jaką znaczną nagrodę, itp. Nic, zero.
ALE... muszę przyznać, że wczoraj zostałem bardzo miło zaskoczony "Dorgówką". Topa mnie powalił, Jakubik to już w ogóle... świetny film, na miarę Hollywood. Powaga. Trzyma w napięciu, dobrze poprowadzony, przemyślany. I mówię - nawet ci drugoplanowi aktorzy dali popis (choć tak jakby za dużo ich tam, gdzie się nie obejrzeć tam znana twarz).

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Przeczytaj ciekawostki :
Jest synem aktorki Anny Markiewicz i Andrzeja Musiała
Szerokie plecy na koneksje niema rady.

Jest rada. Społeczny sprzeciw, piętnowanie takich praktyk, petycje o eliminację kolesiostwa z życia publicznego - po 10 latach rewolucji może Musiał odejdzie z TV ;)

Lukas_Art

jesteście żałośni w tej chwili, sprzeciw to się należy , tu się zgadzam , ale przeciwko takiemu rządowi jaki mamy natomiast 18 letniego aktora grającego w jakimś serialu familijnym , atakując go pogłoskami , bo takich informacji ( ile on zarabia ) się nie podaje pokazujecie że system by ludzie się po wyżywali za obecny stan rzeczy w jakichś mało znaczących aspektach działa

Szymperator

To są dwie zupełnie inne kwestie. TVP S.A. płaci Musiałowi za "Rodzinkę.pl". TVP S.A. jest utrzymywana m.in. z pieniędzy podatników (choć w mniejszych stopniu, niż z reklam). Prezesem TVP S.A. jest Juliusz Braun - aż do czasu objęcia stołka prezesa TVP był posłem PO, a zrezygnował, bo został prezesem TVP.
TVP S.A. jest telewizją publiczną, w której dominują ludzie związani z PO (za PiS-u byli to ludzie związani z PiS-em, z SLD z SLD, itd), więc uważam, że patologiczna parita, jaką jest PO, która rządzi najfatalniej od wczesnych lat 90-tych utrzymuje ludzie pokroju Musiała.
A ja będę krytykował PO, bo to złodzieje i szubrawcy. I do tego płacą takiemu Musiałowi za jego "talent".

Lukas_Art

Sorry, zawsze mi się myli - nie Juliusz Braun, ale Jan Dworak :)

Lukas_Art

całkowicie się zgadzam oprócz okolic Musiała bo uważam że powinien dostać szansę w normalnym filmie ... spieprzy to narazie , nie spieprzy -niech idzie do jakiejś szkoły ... moje argumenty tworzę może nieco z pozycji subiektywnej bo po prostu lubię takie seriale ,( rodzina zastęp. , teraz rodzinka.pl) natomiast co do płacenia to nie wierzę w podane kwoty... nie wątpię że płacą nie strasznie mało bo wyrosła z niego medialna gwiazdka więc jest wart pewnej płacy za "nazwisko" , o wiele jednak bardziej frustruje mnie pan ( małe p małe l) lis , i mordki pokroju richardson ,nie przejmował bym się więc tak bardzo musiałem w obliczy takich przez całe miasto przejechanych dziwek synów , aczkolwiek może po prostu lubię taki gatunek filmów ... nie zmienia to faktu że lis i richardson zarabiają o niebo więcej i chrzanią o niebo więcej

Szymperator

Kiedyś gdzieś czytałem, że wyprodukowanie tego "pseudopublicystycznego czegoś", czym ma rzekomo być "Tomasz Lis na żywo" (tak poza tym to dość prymitywna przeróbka "Larry King na żywo" z USA), kosztuje w sumie kilkaset tysięcy złotych, z czego część płacą podatnicy. Chodzi o to, że fimra Lisa - Deadline Productions - ma podpisaną z TVP umowę o to, że TVP płaci Lisowi za to płytkie badziewie. Efekt? Co tydzień Niesiołowski, Szczuka i Terlikowski nie wnoszący nic - absolutnie nic! - do debaty publicznej. Nic prócz kłótni rzecz jasna.

Ile zarabia Musiał? Być może pomyliłem się z tą kwotą, nie wiem, ale ja też wątpię, aby zarabiał minimum krajowe, tak większość zwykłych ludzi, co od rana siedzą w robocie, wracają bez siły i tak do śmierci, ze śmieszną emeryturą.

Lukas_Art

brawo ! czas to zmienić ! chodźmy rządzik sam się nie obali

Lukas_Art

To dlatego w tej gównianej Rodzince promuje się PO i UE.

Marik1234

Tak to już, kuźwa, jest.

jakie koneksje upośledziu , jego rodzice to jacyś podrzędni ledwo 'aktorzy' , a po rolach widać że raszują jako łowcy kastingów

Lukas_Art

Przeciwieństwem jest Anna Mucha-zaczyna u Spielberga a kończy...szkoda klawiatury.Żałosne.

Lukas_Art

Doceń to co masz-przynajmniej nie szukasz jeszenia chodzac po terenie Somalii-wszystko jest wzgledne.

Szymperator

zastepca rodziny zastepczej?????????????? serio?????????????????

nocna_filmweb

dafaq ?! co to było ??
nierozgarnięty niedorozwój próbuje dołączyć do rozmowy ?? nic nie wnosząc ?? zapełniając post znakami zapytania??

Szymperator

zadałam ci pytania, pytajniki wielokrotne uwydatniają moje zdziwienie, tlumaczę gdybys nie rozumiał, moj komentarz wniosl pytania, twoj pokazał ciebie

ale w sumie ten twoj komentarz pasuje to porownania RZ do rodzinki, przynajmniej jestes konsekwentny

nie musisz odpisywać na ten komentarz, przeciez ja jako niedorozwój, jak mnie nazwałes, nie jestem partnerem do rozmowy dla ciebie, moze znajdą sie inni

nocna_filmweb

tak dla fanu odpowiem ci że ten komentarz także nic nie wniósł, identycznie jak poprzedni, a samymi znakami zapytania nie uwydatniasz , to możliwe, ale swoją głupotę i brak umiejętności pisania na forum. Twoje pytania mogły oznaczać :
a) nie uważasz rodzinki za następcę RZ
b) uważasz rodzinkę za coś lepszego od RZ i nie uważasz porównywania za stosowne
c) uważasz RZ za coś zbyt fajnego a rodzinkę z szit
d) jesteś niedorozwinięty i postanowiłeś się wpisać żeby myśleć że bierzesz udział , w poważnej tak nawiasem mówiąc, dyskusji i myśleć że jesteś fajny
Wybrałem d) a po drugim komencie widzę że nie chybiłem

Szymperator

"szit", "głupota", "niedorozwój" = poważna dyskusja

zadaje konkretne pytanie, cobyś nie musiał się juz domyślać

czy nie uważasz, że takie słowa dyskwalifikują twoje posty jako poważne?

wiesz..., obraża się /a ty to zrobiłeś nie raz/ kiedy się nie ma nic innego do powiedzenia, bo i tak się do tematu nie ustosunkowałeś, tylko po prostu miałeś ochotę na pyskówkę, ale to nie ten adres, to nie ja ci zrobiłam cos złego, że taki jestes mądrala

w internecie kazdy może byc królem, w oczy byś tego nikomu nie powiedział, co piszesz w postach, a ja każde słowo mogę powtórzyć, na tym polega różnica, tu się musisz wygadać, bo w życiu pewnie podkulony ogon masz, a gdzieś trzeba być pyskaczem za piatkę

RZ to serial, który pokazuje wartości, Rodzinka.pl pokazuje dzieciom, jak te wartości można mieć gdzieś

nocna_filmweb

łoł a więc ty hipsterzysz i wbrew mainstreamowi nie mając nic do powiedzenia jednak nie przeklinasz ... brawo . Myślę że na twoim poziomie IQ (tostera), to był wręcz niewyobrażalny wysiłek. to samo co napisałaś można odnieść do ciebie. Z postów w stylu wykładowcy , można wywnioskować że w realu nikt cie nie słucha ani nie bierze na poważnie, może za twarz , może dlatego że seplenisz , nie wiem ale ,analogicznie, to nie ja cię skrzywdziłem. Szczerze to RZ ewentualne propagowanie jakichkolwiek wartości było pokazane w tak banalny i nieśmieszny sposób że odechciewało się ich oglądać bo po jakimś czasie byli po prostu nudni. Natomiast Rodzinka może nie daje kazań jak ty ale w mniejszych dawkach , w przerwach między głupim ale śmiesznym odcinkiem, też pokazuje pewne wartości.

Szymperator

przeklinanie i obrazanie, to dwa rozne pojecia, ale juz nie pouczam, poniewaz:

masz racje,
wiesz lepiej
i bardzo ladnie używasz fajnych angielskich słówek:)
i uzywasz polskie znaki, a mi sie ni chce:)
wiec
nie moge konkurowac
przepraszam mistrzu!!

nocna_filmweb

postawa całkowicie poprawna i pełno ku takiemu zachowaniu podstaw więc nie będę apelował

Szymperator

az strach mnie bierze, myslac jak to zinterpretowales:)

Lukas_Art

Skazany na sukces... przez prezesa. Nie czytam dyskusji na temat tego pana nikt, ale zanim pojawią się bulwersy o polską zawiść, zadam pytanie jakie szkoły aktorskie skończył i jaki to on ma talent, aby mu płacić za dzień więcej niż inni mają na miesiąc. Śmierdzi układem rodzinno-biznesowym.

mates_z

ta ... -rodzinno to na pewno. jego starzy to takie szychy że ho ho. gościu zastanów się zanim coś naklikasz bo szkoda oczu. Wzięli go "za twarz" bo do seriali nic nie trzeba umieć ani wnosić , bo nic tam nie kreujesz .

Szymperator

Mam nadzieję,że za niedługo minie era tego beztalencia i emopedałka.Ogólnie teraz moda na beztalencia,na szczęście grają tylko w głupich serialach typu rodzinka.pl.
Na szczęście mamy także dużo dobrych aktorów.
Ostatnio widziałem teatr telewizji na żywo.Z aktorów występował między innymi Adamczyk-gość grał GENIALNIE,aż się zdziwiłem,że ma aż taki talent.

Blue Power

nom ale dopóki nie znaleźli lepszych (w wieku o jaki chodzi) , to ciotersy i hejterzy mogliby się zająć własnym pleców zakończeniem

użytkownik usunięty
Lukas_Art

A to małpa. Posuwa dupcie na koszt obywateli.

Wszyscy artyści to prostytutki.

Lukas_Art

nie lubię go , jak dla mnie jest lansowany przez media a tak naprawdę średni z niego aktor , jest wielu aktorów jego pokolenia którzy wg mnie równie dobrze się prezentują a może i lepiej a mimo to są pomijani albo nie tak bardzo lansowani .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones