Maciej Musiał

6,7
15 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Chciałam zauważyć, że WYBITNA AKTORKA polskiego kina i teatru Irena Kwiatkowska ma na Filmwebie taką samą punktację jak młodociany pseudo "aktor" Maciej Musiał z serialu "Rodzinka.pl", który o aktorstwie nie wie NIC. Gdzie tu sens, gdzie logika? Ja rozumiem, że oceniają diametralnie inni ludzie o zupełnie innym wyrobieniu estetycznym ale jednak wynik to wynik. Odnosi się to także do wielu innych miernot serialowych, ocenianych przez małoletnich fanów, którzy nie mają zielonego pojęcia o prawdziwej sztuce i prawdziwym aktorstwie. W takiej sytuacji przyznawanie punktów zupełnie traci sens.
Gdzie temu dzieciakowii do Ireny Kwiatkowskiej? Żenada.

Karina_15

Taa! To spójrz na to:
http://www.filmweb.pl/person/Mateusz+Paw%C5%82owski-1570567
543 głosy a średnia 9,1
Więcej niż Robert de Niro czy Morgan Freeman

Karina_15

w pełni się zgadzam.

Karina_15

nie ma co się spinać, to i tak nic nie da.

Karina_15

Ja rozumiem, on jest słodki... ale o aktorstwie(to sie na tej stronie ocenia, jakby ktos nie wiedział...) nie wie NIC! To samo do Mateusza Pawłowskiego... Dajcie spokój... Ludzie, ktorzy w życiu osiagneli slawe o jakiej dwóch wymienionych wyżej chłoptasiów, marzyć nie może...!

Karina_15

W pełni się zgadzam. Cieszę się, że ktoś poruszył w końcu ten temat. Ja jestem w szoku jak można Maciejowi jak i temu małemu z rodzinki dać takie wysokie noty ? Przecież oni nie grają tylko zachowują się tak jak na codzień, nie umieją wejśc w role i stworzyć postaci calkiem innej... żal patrzeć na tą punktacje...

Ania_II

ale trzeba chyba patrzeć na ilość oddanych glosow jeszcze? :D

Karina_15

może trochę racji w tym jest ale ... TYLKO TROCHĘ no bo to że ma średnia większą od jakiejś polskiej wybitnej aktorki/aktora to jest przez to że ma tylko ok. 600 głosów, jak ktoś tu wyżej napisał od ,,małoletnich fanów którzy nie maja pojecia o prawdziwej sztuce'' a wcale tak nie jest bo mamy pojęcie ( mam 15 lat i nie klikam pierwszej lepszej ślicznej twarzyczce na filmwebie 10/10 tylko mysle co robie jak i na pewno wiele innych nastolatków także !) Irena Kwiatkowska ma prawie 3000 głosów , a wiec takich aktorów nie nalezy wgl porównywać bo jest to po prostu śmieszne .... prze de wszystkim aktorzy z innych epok , z zupełnie nie porównywalnym dorobkiem i grajacy w filmach skierowanych do innej publiczności.Karina_15 i piszesz , ze Musiał o aktorstwie nie wie nic , tak ? a ty wiesz może coś więcej ? aktorstwo to jego praca i z każdą rolą nabiera coraz większego doświadczenia, odrazu nie da sie z niego zrobić pieknego diamentu, trzeba go szlifować po woli. Za 50 lat jeżeli nadal będzie aktorem to równie dobrze będą mogły powstawać podobne komentarze tylko, ze w odwróconych rolach ...... A filmweb jest tylko stroną internetową i ma pare niedoskonałosci co do np. właśnie oceny aktorów ale... przecież nic nie jest idealne na świecie.... xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones