Maciej Musiał

6,7
15 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

co prawda jest o rok ode mnie starszy, ale kiedy ja chciałbym iść w wakacje coś zarobić to nie
zostane aktorem z 30000 na msc tylko pójde jakieś pieprzone ulotki w deszczu rozdawać za
500. Wkó** mnie taka niesprawiedliwość

bleble1

Dokładnie.

Ale moim zdaniem może w przyszłości zostać całkiem niezłym aktorem

bleble1

To zacznij grać, lol.

bleble1

to zacznij grać. W dzisiejszych czasach nie liczą się umiejętności tylko ładna buźka.

piotrek1112

dajcie spokój. Połowa nastolatków wygląda lepiej od niego. Część nie może się wybić przez to gdzie mieszka. Prawda jest takaże tylko 3 miasta produkują u nas film: Wrocław Kraków i stolica.
Po prostu ma szczęście

bleble1

Nie ośmieszaj się. Mógłbym ci tu zamieścić listę znanych i uznanych aktorów z małych miejscowości, ale pewnie pisanie jej by mnie zatrzymało przed kompem do rana.
Pohejtuj jeszcze, sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu.

bleble1

U Wojewódzkiego dzisiaj wczoraj był . Jak Kuba zapytał go ile dostaje kasy , on na to , że dostaje od rodziców i starcza mu tylko na Maka. Pózniej sprecyzował i powiedział , ze chodziło o McDonalda . Według mnie chodziło o Apple Mac'a którego ceny zaczynają sie od 2 tysiaków . Takich smarków nikt nie lubi gdyż uważają sie za lepszych od innych.

bleble1

Generalnie nic do niego nie mam, ale jeśli chodzi o sam opis to na 100% jest pomyłka. Chłopak urodził się w 94 sam o tym mówił w zeszły piątek w "Kocham Cię Polsko" :D

bodziooxd

Ja uważam, że jest w porządku chłopak i nic do ninego nie mam.
Nie mam się ośmieszać?! Większość sławnych ludzi pochodzi z małych miejscowości?!
To mnie rozwaliło.
Taaa... to te wszystkie organizacje wspierające dzieciaki na wsiach to pewnie niepotrzebne?
Posłuchaj jak to brzmi. Jeżeli chociaż 1/4 gwiazdorów pochodziła kiedyś ze wsi to na 100% w poprzednim systemie

bleble1

I jeżeli myślisz, ze założyłem ten temat, żeby sobie po chłopaku pojeździć to żal mi ciebie

bleble1

Jak wskażesz mi w którym miejscu napisałem, że "większość sławnych ludzi pochodzi z małych miejscowości", to cytując Sapkowskiego daję ci konia z rzędem i dorzucam motorower. W gimnazjum nie uczą czytania ze zrozumieniem?
Nie założyłeś tematu, żeby jeździć po chłopaku, tylko żeby się pożalić, że nie ma sprawiedliwości na świecie, bo nie jesteś "aktorem z 30000 na msc ".

pan_dziejaszek

No... nie chodzę do gimnazjum tylko do liceum. Jak się jest inteligentnym to przepuszczają cię rok wcześniej, wiesz? Napisałeś, że możesz wymienić multum ludzi którzy pochodzą z małych miejscowości. Czepiasz się słówek ale to właściwie to samo.
Fakt. Chciałem się pożalić

bleble1

Oświecę cię, wielu to nie jest "właściwie to samo" co większość. Jak się jest inteligentnym to jest się tego świadomym, wiesz?

pan_dziejaszek

Łapiesz mnie za słówka, a tak naprawdę nie jesteś w stanie powiedzieć nic konkretnego... No trudno

bleble1

Nie łapię cię za słówka, po prostu nie wyrażam zgody na manipulowanie momi wypowiedziami.

pan_dziejaszek

A to już jest śmieszne. Porównywanie czegoś takiego do manipulacji, jest jak strzelanie do muchy z wyrzutni rakiet

bleble1

PRECZ Z KOMUNĄ!!! NIE O TAKĄ POLSKĘ WALCZYŁEM!!!! ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ GOŚCIU!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones