Maciej Musiał

6,7
15 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

czy to prawda, że on nie żyje? coś mi się tutaj nie zgadza. że wypadek,że świeczki na kwejku.. to jakiś żart?

cherryboomb

Hahahhahahahahahaha, wszędzie o tym trąbią. A prawda jest pewnie taka, że ktoś wypuścił nieśmieszną plotkę.

AtramentoweSerce

na polsacie news była wzmianka o tym, że miał wypadek czyli chyba prawda

AtramentoweSerce

też tak sądze. ktoś tu nieźle sobie zarobi ;p.

cherryboomb

Patrząc na źródła internetowe, należałoby się popukać w głowę. Pytanie, czy ludzie piszący na wykopie czy kwejku, że widzieli tę informację potwierdzoną w telewizji, mają rację... Podobno leciało w pasku na Polsat News i TVP Info, w necie krąży gdzieś zdjęcie ekranu telewizora z tą informacją, ale to akurat wyglądało mi na fejka...

buszasz

a dokładnie z tweeta, gdzieśtam widziałam screen pod jakimś postem. tak jest, kwejk i wykop realnym źródłem informacji.., czekajmy aż wiadomość do pudelka dotrze, to będzie jazda.

cherryboomb

Znając życie to jest niesmaczny i to bardzo fejk, ale czekajmy na potwierdzenie, bo sugerowanie się Kwejkiem i Wykopem to jak sugerowanie się Faktem i Super Ekspresem.

PS:Powstała też jakaś stronka na FB.

Widzewiak_1910

hahahah, żenada. czekajmy co powie sam główny bohater zajścia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ManiakowyPingwin

przeczytałam twittera tvn24 i nie ma tam takiego twetta :O

Pikasia

Bo menedżer Musiała nie chciał rozgłosu.

ManiakowyPingwin

zrobili by rozgłos jakby to była prawda ;p

cherryboomb

To niestety prawda, a kłamstwem są te obrzydliwe demeti, że on żyje. Jak sie musi czuć jego rodzina wiedząc, że nie żyje, a ludzie nadal sobie z niego żarty robią. Informacja podana była nawet na pasku w tv polsat.

kardrig

Ale naprawdę umarł?..

Pikasia

Tak. Smutne. Prawda?

kardrig

o ile to jest prawda że nie żyje to tak Oo
ale tak naprawdę czy to jakiś kwejk?

Pikasia

nikt sobie żartów nie robi, po prostu jak można wierzyć kwejkowi? na tvn24 nic nie ma, oczywiście chodzi mi o stronę internetową, podobna sytuacja była z tym millionerem nastolatkiem czy jak mu tam, że go uśmiercili, nie wiem, nie znam się.
jeżeli prawdą jest to, że nie żyje, to no cóż, przykro mi, szkoda bo młody chłopak, a przez pijanych fletów ginie coraz więcej ludzi i to jest właśnie smutne.

cherryboomb

No właśnie nie wierze jakoś temu kwejkowi w to i się zastanawiam nad tym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cherryboomb

czytałam to , ale jakoś nie widziałam że polsat podał takie info ;p

Pikasia

wszystko kłamie, trzeba się z tym pogodzić. ja bym na jego miejscu znalazła tego, kto wymyślił taką głupotę i zrobiła takie paranormal activity , że by sie gościu nie pozbierał. -,-

cherryboomb

nie ma się co dziwić, chcieli zabłysnąć więc no :D

Pikasia

no, haha ;d

cherryboomb

Niestety ma się dobrze bo własnie oglądam VOP...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones