Maciej Musiałowski

8,2
11 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiałowski

Jak można mówić tak okropne rzeczy typu „brzydal”?! Moim skromnym zdaniem chłopak jest cudownym aktorem! Tak wartościowych młodych ludzi brakuje nam w Polsce. Gra aktorska w „hejterze” BRAK SŁÓW. Życzę mu dalszych sukcesów i mam nadzieje, ze jeszcze nie raz o nim usłyszymy! A wy zastanówcie się co piszecie o ludziach... Szukajmy zalet a nie negatywów i wad!

Agata2908

Jest nieprawdopodobny. Ogromny talent, wrażliwość tak mi bliska. Ale talent, talent i talent! Sprawia wrażenie osoby bardzo świadomej. Samej pomyślności życzę. I dalszego rozwoju - niepowtarzalny potencjał...

Agata2908

To prawda, zalety można długo wymieniać. No i mi się on podoba, choć trudno mi ocenić wyłącznie sam wygląd w oderwaniu od osobowości ;)

Agata2908

zacznijmy od tego, że o gustach się nie dyskutuje. Mi przykładowo on się podoba, uważam, że ma coś w sobie :) dodatkowo ma tak niezwykły talent i ten głos! wróżę mu wieeele sukcesów!

dreamselllers

Ja rozumiem, ze o gustach się nie dyskutuje! Oczywiście, ze się z Tobą zgadzam, ale nie rozumiem jak mozna mówić drugiej osobie, ze jest brzydka? Trochę smutne :,(

Agata2908

To świadczy jedynie o problemach osoby, która takie rzeczy pisze. Dla mnie ładny chłopak i tak o nim pomyślałem, gdy zobaczyłem zwiastun Hejtera.

dreamselllers

Po pierwsze o gustach można jak najbardziej dyskutować, a po drugie krytykowanie czyjegoś wyglądu (czyli czegoś, na co nie mamy wpływu) to najzwyklejszy hejt i trzeba to tępić.

Regray

Prawda. :)

Agata2908

Występ w Hejterze jest po prostu wybitny. Sportretowanie przekonująco takiego przeobrażenie postaci jest wymagające.

Agata2908

Otóż można oceniać również urodę. Jednemu się podoba, drugiemu nie. I to jest normalne! Każdy ocenia drugiego na co dzień. Partnera też wybierasz, bo ktoś Ci przypasował wizualnie. Brzydki nie ma żadnych szans!
Nie można obrażać, ale napisanie, że "dla mnie jest brzydki" jest tak logiczne, że nie powinno się nawet tego wyjaśniać.
Aktorem zapowiada się dobrym. Zobaczymy co dalej, bo jak na chwilę obecną, to ma ledwie kilka ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones