Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Czas długi cieszył się fuksem
po latach przyszło "Pokłosie"
i za ten anty-efekt wziął pan Maciuś po nosie.

Za "Ekscentryków" nikt Stuhra nie sztura
choć cudne, kochane "I've got you"
to w wykonaniu Stuhra lura.

Dziś go zajęły nowe impresje
całkiem drugiego sortu.
To może nieźle się skończyć
- będzie sortował dla sportu.

Zachowa, co dobre, odrzuci, co złe
plewy oddzieli od ziarna
stwierdzi, że nie da się w Polsce żyć
i zniesmaczony pójdzie do czarta.

A może tragicznie rozdarty
niczym na wrotach "Pokłosia"
wysublimuje pastisze i żarty
i głupich Polaków pokocha?

Nie? Niemożliwe?
Nie uleczy idiosynkrazji?
Musimy mieć dystans, poczucie humoru
bo gotów zwiać nam do Austrii.

Bez żalu spakuje walizy
porzuci nawiedzony nasz kram
i szurrr do kochanej Bawarii
na piwko golonkę i takie tam...

Telimena_55

Droga Telimeno! Wiersz wyparował na kilka dni... coś tłumaczysz wyżej, ale nie mam czasu się w to zagłębiać. Twoje posty podgrzały atmosferę w moim domu i chyba nie tylko - wczoraj naraziłam się znajomym recytując z upodobaniem parę wersów.
Może to woda na jego młyn - ta irytacja albo zachwyty.....

bazinga87

Maciej Stuhr jest powszechnie lubiany więc nic dziwnego, że krytyczne uwagi pod jego adresem denerwują fanów. Osobiście też miałam dla niego wiele sympatii, ale wystąpieniem u Kuby Wojewódzkiego przedawkował! Mam z tym poważny problem, ponieważ partnerował wielkim aktorom w sztukach, które kochałam: "Szczęście Frania" z Joanną Szczepkowską, "Boska" z Krystyną Jandą i wiele innych teatrów tv. Dziś nie mogę oglądać! Były wystąpienia za, które przepraszał, ale wrócił do dawnych trywialnych żartów.

bazinga87

Bardzo często zawodzimy się na osobach, które wielbimy za talent, czy po prostu lubimy za jakąś część twórczości. Wymienione przez Ciebie teatry były także na mojej liście ulubionych, ale prócz nich "Oszuści", "Smuteczek, czyli ostatni naiwni". Mogłam wielokrotnie oglądać "Skiz" bo kocham Annę Polony, Kamasa i Joannę Szczepkowską. Dziś zastosowałam mini bojkot - nie oglądamy w domu sztuk i filmów z tymi aktorami. Czy mi przejdzie? Nie!
Pozdrawiam, życzę wiosennych radosnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim uczestnikom forum.

Telimena

Telimena_55

ja też się zawodzę nieraz na te osobowości ale krótko i mi przechodzi.

bazinga87

a ja tego programu nie oglądam i guzik mnie to obchodzi, nawet jego oficjalne wystąpienie bo też go nie oglądałam, ja aktorów jak już wspomniałam oceniam ich po aktorstwie, uzdolnieniu wokalno-muzycznym jak je dostrzegę i usłyszę bo uwielbiam muzykę jestem jej miłośniczką, trochę też za urodę, a nie oceniam kogoś po publicznych wystąpieniach, czy poglądach politycznych woogle jakichkolwiek poglądach. Mam nadzieję że też ktoś tak jak ja i wiele innych internautów, osób myśli tak mądrze i rozsądnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones