Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Mogę zrozumieć, że komuś nie podoba się "Pokłosie" ze względu na fabułę, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego oberwało się za to głównie Maciejowi Stuhrowi, a nie Ireneuszowi Czopowi albo Pasikowskiemu znacznie mniej. Zauważyłem tylko jeden wątek na profilu Jerzego Radziwiłowicza na ten temat. Dlaczego właśnie Stuhr spotyka się z taką dezaprobatą? Jeśli chodzi o jego wypowiedź na temat dzieci pod Cedynią, to potem się poprawił i przeprosił za błąd w wypowiedzi.

kinomanpl

Moim zdaniem to jest po prostu zawiść zazdrośników i się przyczepili,bo dobrze powodzi mu się zawodowo.Nie wiesz? To jest Polska,jeśli ktoś odniesie sukces to jest obrzucany błotem. A mimo wszystko jest dobrym aktorem z rodziny związaną z filmami i nie przynosi wstydu ojcu tak jak Michał Koterski.

kinomanpl

bo grana przez niego postać skupowała te nagrobki i robiła cmentarz.

maciej2801

a taki antysemita to wiesz Artur Żmijewski to były chirurg,który przekwalifikował sie na Ojca Mateusza

maciej2801

Żmijewski w ogóle ma przechlapane za te wystawy. ;)

kinomanpl

Dlatego, że chętnie bierze udział we wszystkich inicjatywach ośmieszających Polaków, często paraduje na okładce Newsweeka z tytułami artykułów godzących w Polaków.

borzo30

Kim naprawdę teraz jesteś?
https://www.youtube.com/watch?v=q7vrGenywxU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones