Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Ja na szczęście zaliczam się do mniejszościowej części widzów która zachowała większość trzeźwość. Może nie jest aż takim aktorskim nieudacznikiem jak Karolaki, Zakościelne czy inne Wesołowskie, ale i tak najbardziej pamiętna część jego dorobku to albo fatalne komedie albo nijakie role drugoplanowe w poważniejszych filmach, niezapadające w pamięć. Tylko po ocenach filmów z nim przypominałem sobie że faktycznie ten laluś tam grał. Aktorem jest formalnie tylko dzięki temu że wylansowało go znane nazwisko bardziej kompetentnego ojca i to wszystko.

Ale raz nagle zagrał w podobno najgorszym filmie fantasy od czasów Wiedźmina (jako czarna komedia trochę lepsze ale tylko nieznacznie) i plebs masowo zaczął się nim bezmyślnie jarać "bo wypada". Pal sześć że za 20 lat o takim filmie nikt już nie będzie chciał pamiętać, to jednak smród pozostanie i przyszłe pokolenia widzów będą się dziwić jak te wszystkie lalusie potrafiły zrobić "kariery". Dzięki takim negatywnym fenomenom jak Stuhr czy powyższe utwierdzam się w przekonaniu że niestety, ale polska kinematografia nie powstanie z kolan w najbliższych parunastu latach. Szkoda, ale jaka otępiała widownia takie filmy ona otrzymuje na jakie zasługuje.

5/10,zawyżone tylko dlatego że taką średnią mają filmy z nim na prywatnym profilu.

tc1987

Chcesz zobaczyć plebs to spójrz w lustro.

maciekz70

Niestety ale z racji zakładania co rano togi rzymskiego senatora i czapki Cesarza Francuzów jest to niemożliwe więc mi przykro:).

tc1987

pogratulować wysokiego mniemania o sobie, wiary w swą nieomylność, och - również wysublimowanego i jakże nietuzinkowego gustu! oby więcej takich jak pan! na szczęście plebs, do którego należę, ma jednak głęboko w poważaniu co wypada lubić, a co nie. P.S. czasy Panów (nadludzi) i plebsu (czy też podludzi) dawno minęły. tęskni pan za tym, panie tc1987? może uważa pan, że powinny te czasy wrócić? tylko żeby się potem nie okazało, że pan do tych wyższych sfer jest za krótki..

jotwu

"czasy nadludzi i podludzi dawno minęły".

Historia ma to do siebie że raz jest tak raz inaczej - w jednych rejonach świata chwilowo to minęło by kiedyś wrócić a tam gdzie to jest praktykowane jak np. Indie czy Rosja kiedyś może minąć - wszystko w ruchu.

Mimo wszystko nie zamierzam gadać z kimś na tyle niedorozwiniętym kto na czyjś dowcipny ciężki humor odpowiada sugestią że jestem nazistą a sam jest najwyraźniej Jasiem (bądź Małgosią) którego zapewne w jego mniemaniu chciałbym wepchnąć do pieca krematoryjnego. Można powiedzieć że Prawo Godwina które tutaj zostało niemal przekroczone a które dowodzi klęski zdesperowanego "dyskutanta" sprawdziło się i tutaj:).

"tęskni pan za tym, panie tc1987"

Lubię kiedy zwykli ludzie są gnębieni przez silniejszych dlatego pewnie zapiszę się do sił reprezentujących obecny reżim więc dziękuję za sugestię:).

tc1987

żyjemy w Polsce. ograniczam się do tego regionu, który jest nam dane żyć. a nie tam Indie, czy Rosja.. bawi mnie jedynie to, że masz takie dziwne podejście do innych ludzi i siebie. ale widocznie tak masz. nie przypominam sobie też, bym w cokolwiek z Tobą grała.. mania rywalizacji? oj.. niedobrze. ach - no tak. nie mieści mi się to w mojej główce. phi.
wracając do Twojej opinii - nie zgadzam się z nią. widocznie masz bardzo złe zdanie o ludziach i to na tyle silne, że nie potrafisz zauważyć, że jednak 'plebs' gówna nie zje - typu kac wawa czy inne badziewie. polecam obserwację ludzi w kinie - ich reakcje mogą Cię zaskoczyć. i to jest właśnie miernik filmu/aktora - reakcje ludzi. a nie opinia, że ja to się znam lepiej bo jestem lepszy.

tc1987

Wymieniając "Karolaków, Zakościelnych czy innych Wesołowskich" udowodniłeś to że oglądasz Mroczków i Cichopków, czyżby to był twój poziom ludku wywyższający się ponad innych ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones