MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Zastanawia mię jedno. Dlaczego wielka trójka muzyki popularnej (Michael Jackon, Madonna i Prince), która w latach 80-tych wywarła na nią największy wpływ, urodziła się w tym samym roku. Czy to przypadek czy też zrządzenie losu. Czekam na wasze opinie.

kopulator2000

To nie może być przypadek. Na pewno ktoś to wszystko zaplanował. Sądzę że Madonna, Jackson i Prince są genetycznie zaprojektowanymi nadludźmi , stworzonymi z myślą o tym by stali się gwiazdami show-biznesu.

MarekZ

Jeszcze Bruce Dickinson! ;P

Spisek, satanstwo i masoneria...

mdegorski

Tak, dokładnie tak, jaki oni mieli wpływ na swoich fanów szczególnie Jackson on był bogiem dla tych swoich fanów, Madonna podobnie.

MarekZ

No wiesz możesz mieć rację, naprawdę.

użytkownik usunięty
kopulator2000

to wszystko spisek USA przeciwko ZSRR chcieli ich zaśpiewać na śmierć (nowa broń masowego rażenia)

No i Tim Burton.. coś tu nie gra.... <za krótki>

kopulator2000

a ja mysle ze chodzi o to ze nie szczescia chodza parami a czasami jak tu trojkami

użytkownik usunięty
kopulator2000

Taaa, a na dodatek Madonna urodzila sie 1,5 miesiaca przed Jacksonem i Jackson umarl pierwszy, ponadto
Madonna i Jackson maja tyle samo dzieci, w zyciu MJJ dominowaly liczby 7 i 13, aha, jeszcze najpopularniejsze
gwiazdy lat 1998 - 2010 sa urodzone w latach 1979 - 1981. To rzeczywiscie jakas klatwa. Chyba jakas
wymiana urzadzen spiewajacych teraz nastepuje. Madonna bd nastepna, potem Prince, wiem to z pewnych
zrodel, pisali w ,,The Sun'' xDDDDDDDDDDDDDDD

To bardzo ciekawe pytanie.Myślę że to nie był przypadek

kopulator2000

To w ogóle jest niezwykły rok urodzenia niezwykłych ludzi. Czołówka aktorek z lat 80 i 90 urodziła się w tym roku- Sharon Stone, Jamie Lee Curtis, Michelle Pfeiffer, Annette Bening, Holly Hunter.

ferdek_5

Jeszcze na myśl mi przychodzi Steve Guttenberg, Viggo Mortensen i dwie panie ze sceny rockowej Joan Jett i Lita Ford i jedna filmu Jamie Lee Curtis. Naprawdę świetny rok. A i jeszcze Nikki Sixx z Motley Crue

denilson_ironman91

hm, a w 1978 urodzili się: Nelly Furtado, Fish, wokalista Comy, Anna Przybylska, Kateie Holmens, Borys Szyc i parę innych gwiazd.
Na świecie jest kilka tysięcy celebrytów, co w tym dziwnego że kilku rodzi się w tym samym roku?

kopulator2000

Wg Billa Gatesa, o ile się nie mylę, istotnym jest gdzie i w jakich czasach się urodzisz. Jeśli trafisz w odpowiedni moment, masz ogromne szanse na zrobienie kariery, jeśli nie, to klapa. Oni zadebiutowali w czasach, które, że tak to ujmę, potrzebowały ekscentrycznychj osobowości. Dziś natomiast to, co wówczas było czymś szokującym, jest normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones