Magdalena Modra

7,1
788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Modra

Jak widze na ekranie Siwiec, M.Fox, Krupe, Łukomską, Dode, Wierzbicka A.Radwanska, M. Modra, Patrycje Pająk albo któras z jej przyjaciółek to momentalnie wszystkie flaki w żołądku wywracają mi sie do góry nogami i puszczam ogromnego pawia na ich wizerunek, dobry srodek wymiotny jak sie czlowiek czyms zatruje i musi zwrócic.

Jennifer_Tilly

Pewnego razu lis przemykał polami w jasnym słońcu. Nadsłuchiwał, starał się schwytać w uszy każdy szmer w powietrzu.
Był lisem. Człowiek zaś - jego potencjalnym wrogiem!
Przystanął, bo drogę zagrodził mu drewniany płot. Za nim wiło się tysiące poplątanych winorośli a z gałęzi zwisały wielkie, soczyste winogrona!
- Ukradnę trochę zanim przyjdzie właściciel - postanowił lis .
Skoczył i kłapnął zębami. Kiść winogron była niestety dla niego za wysoko. Szczękami chwycił tylko powietrze.
Warknął ze złością. Był zły ale spróbował ponownie. Podbiegał i skakał. Podbiegał i skakał. Podbiegał i skakał ...
Wreszcie zmęczony, zrezygnował i powiedział do siebie :
- Wcale nie chciałem tych winogron . Są niesmaczne, zielone i kwaśne. Dobre dla żarłoków!

Jakiś czas później pojawił się inny lisek który nauczony doświadczeniem nie zamierzał w ogóle skakać
lecz od razu skwitował to następująco - Kiedy widzę takie winogrona to aż mnie mdli
i momentalnie wszystkie flaki w żołądku wywracają mi się do góry nogami.
Lisek nałogowo przesiaduje wpatrzony w winogrona z coraz to większym odruchem wymiotnym.
Jeśli go kiedyś spotkacie pozdrówcie go od właściciela winnicy.

MichCorleone

Odstaw dragi...

Jennifer_Tilly

Nie lubisz kobiet?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones