Magdalena Popławska

5,7
24 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Popławska

Pojawiła się nowa gwiazda w polskim kinie. Naturalna, kobieca i bardzo urodziwa. Mam nadzieję, że rozbłyśniesz jeszcze bardziej, a woda sodowa nie uderzy do głowy. Pozdrawiam

mean01

no otóż to!

mean01

zgadzam się ze wszystkim oprócz "urodziwa" - ma brzydki usmiech, nie powinna sie tak rozlegle śmiać, bo uwydalnia przez to najgorsze strony swojej twarzy...

ale gra póki co poprawnie :))) oby tak dalej

fnh81

1. "bo uwydalnia przez to najgorsze strony swojej twarzy..."
Nie ma takiego slowa jak "uwydalnia"!!! UWYDATNIC można cechy albo biust, wkładając skarpetki do stanika a WYDALIC to mozna coś na K!
2. "nie powinna sie tak rozlegle śmiać"
Rozległy to można miec co najwyżej zawał albo udar mózgu. Uśmiechac można się szeroko.
Proponuję najpierw nauczyc się języka polskiego a pozniej kogoś obrażac. Swoją drogą ciekawe jak Ty byś się czuła, gdyby ktoś Ci powiedział, że masz brzydki uśmiech i w ogóle nie powinnaś się uśmiechac? Jeśli juz kogoś krytykowac, to przynajmniej konstruktywnie. Pozdrawiam.

fnh81

a ja sie zgodze mnie tez sie ta pani niezbyt podoba, jest zdolna ale mamy ladniejsze aktorki, chociaz na tym zdjeciu bardzo ladnie wyglada

marcikUK

A czy każdy kto gra w filmach musi mieć nieskazitelną urodę? -.- Moim zdaniem ma piękny uśmiech i co najważniejsze jest bardzo naturalna i wiarygodna jeżeli chodzi o grę aktorską. Jak dla mnie jest genialna!

Hesper92

Meryl Streep, Susan Sarandon, Barbra Streisand to najwybitniejsze aktorki, a czy któraś miałaby szanse wygrać np. Miss Poznania?;)
Andrzej Wajda po premierze "Katynia" stwierdził, że pojawiło się w Polsce pokolenie utalentowanych aktorów. Zgadzam się z panem Wajdą w 100%.

użytkownik usunięty
mean01

Nie wiem, czy lepiej jest z uśmiechem szerokim czy słabym, mnie się podoba w każdej scenie, nawet z czerwonym świecącym nosem. Po prostu ma w sobie coś, co przykuwa uwagę.

użytkownik usunięty

"Lepiej jej" miało być.

mean01

Aktorka nadająca się do grania ról "matek Polek", poniewieranych przez męża, scen rodzenia dzieci itp. itd.

adamcpdst

fantastyczna aktorka teatralna. Ma niespozytą energię, fantastycznie sie porusza, jest nieziemsko zgrabna, powabna, prawdziwa kobieta. Bardzo jej kibicuję.

adamcpdst

popieram, role dramatyczne to Jej domena. ode mnie na razie 8, to niewątpliwie najbardziej utalentowana aktorka młodego pokolenia. brawo, Pani Magdo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones