Magdalena Popławska

5,7
24 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Popławska

brzydka i to tego kiepska aktorka nienawidzę jej przez rolę Elki w przepisie na życie.

kinomanka_13

naprawdę NIENAWIDZISZ aktorki, której przecież prywatnie, jak mniemam, nie znasz, przez jedną rolę? :D praca aktora polega na kreowaniu przeróżnych postaci, a skoro tej aktorce udało się wzbudzić w Tobie takie emocje, to chyba jest niezwykle utalentowana

blackhole_ev

Troche zmienilam o niej zdanie w sobote swietnie zagrala w komisarzie alexie nauczyciellke, do jej aktorstwa pomalu sie przekonuje niech mnie bardziej aktorsko zachwyci to bardziej zmienie o niej zdanie

kinomanka_13

zobacz sobie 3 sezon "bez tajemnic" to zmienisz je napewno :)

inga123

nie mam tego kanału HBO gdzie leci bez tajemnic.

kinomanka_13

sa online ;)

kinomanka_13

Właśnie rola Elki jest fenomenalna,naprawę wierzę w tę jędzę kreowaną przez Magdalenę Popławską :)

tulku

Nic dodać, nic ująć.

Kupiła mnie w parę minut. :) Świetna.

kinomanka_13

Zgadzam się z tobą w 100 procentach

kinomanka_13

bardzo zdolna babka, nie szkodzi, że mało urodziwa, ale jaki talent. Była świetna jako alkoholiczka w Usta usta, dobra jako zołza w przepisie na życie i znowu świetna w spektaklu Apolonia. W Bez tajemnic moim zdaniem trochę za mocno się "rzuca", reżyser wypuszcza ją za daleko, a to nie teatr. Ale oczywiście jest dobra. Nie widziałam jej w słabej roli, zawsze jest JAKAŚ.

clavier

ja też uważam że jest dobra,to czy ładna czy nie zależy od gustu ale ma taką urodę że może zagrać zarówno kobietę zmęczoną życiem,nieatrakcyjną ale i dobrze wypadła by w charakterze "gorącej sekretarki" czy sukowatej bizneswoman

kinomanka_13

nienawidzisz aktorki za rolę w serialu?! OMG... a wszystko pod kopułą ok?
jak dla mnie to ona ma bardzo fajną urodę.

Kasss1986

Trochę zmieniłam o niej zdanie w sobotę świetnie zagrała w komisarzie alexie nauczyciellke, do jej aktorstwa pomalu sie przekonuje niech mnie bardziej aktorsko zachwyci to bardziej zmienie o niej zdanie

kinomanka_13

w serialu to może być jednak trudno ;)

kinomanka_13

To prawda na dodatek strasznie irytująca,przez nią nie oglądam watahy.

kinomanka_13

piękna bo charakterystyczna , nie ma przesłodzonej twarzy typowej gwiazdeczki i nadaje sie do najwiekszych ról
w serialu Wataha pokazała światowy talent jestem pod wielkim wrażeniem , akurat tam można było się wykazać bo to nie opera mydlana ale 6 częściowy film , dramat sensacyjny

ashyshka

taka polska Cate Blanchett!

kinomanka_13

Zgadzam się w 100%! Szkaradne babsko i tragiczna aktorka. W serialu Wataha przeszła samą siebie. DNO

jackrz13

Co w niej złego w serialu wataha. Ja rozumiem niechęć do niej po operach mydlanych, ale dlaczego wataha. Co w niej tam złego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones