Magdalena Walach

7,0
7 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Walach

Miałam okazję oglądać ją w "Tramwaju zwanym pożądaniem" w krakowskim Teatrze Bagatela i to co wyprawia na scenie.. mistrzostwo. Niesamowita ekspresja emocji, być może w tv lub na ekranie kina tego nie widać, ale teatr to jej ŻYWIOŁ. I tak swoją drogą polecam serdecznie "Tramwaj..." z udziałem tej Pani.

WaitForMe

od początku wiedziałam że to świetna aktorka, trochę oglądałam spektakl TV z udziałem Pani Magdy ,, Klub Kawalerów " i super wyszła. Panią Magdę polubiłam za rolę Iwy w Pensjonacie pod różą, za rolę Alicji w Tancerzach, i że jest bardzo sympatyczna i że ma urodę Ani z zielonego wzgórza, w M jak miłość mnie wnerwia wolę jej te 2 rolę co wymieniłam.

kinomanka_13

Och, taak Pensjonat również uwielbiałam i najbardziej właśnie Iwę.
Ma na swoim koncie rzeczywiście kilka świetnych ról z filmów czy seriali i naprawdę mi żal, że obecnie kojarzona jest głównie z ponurą Agnieszką z eMki.

WaitForMe

też jestem zawiedziona że Pani Magda jest kojarzona z rolą Agnieszki , ale dla mnie zawsze to będzie Iwa z pensjonatu pod różą czy Alicja z Tancerzy. Najbardziej lubiłam Iwę i Dusię, Marylę to tak sobie lubiłam.

WaitForMe

Ostatnio byłam w Teatrze Bagatela na spektaklu pt. "Najdroższy" i pani Magda zrobiła na mnie duże wrażenie. Polecam! :)

WaitForMe

Ja również miałam okazję oglądać Panią Magdę w Bagateli na kilku spektaklach i na prawdę ma przeogromny talent.

A "Tramwaj..." to po prostu mistrzostwo świata. Nigdy żaden spektakl (a teatr uwielbiam :) ) nie zrobił na mnie tak ogromnego wrażenia. Świetna obsada i niezapomniane wrażenia.

WaitForMe

nie miałam okazji zobaczyć jej w "Tramwaju...." - ale czekam aż wróci na afisz ponownie...

widziałam ją natomiast w roli Maggie w "Kotce na gorącym blaszanym dachu" i poradziła sobie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones