Magnús Scheving

Magnús Örn Scheving

6,5
171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magnús Scheving
grooshya

he? to chyba plus...

grooshya

Ten koleś ma coś z twrzą .

grooshya

A ty kobieto zamiast siedzieć przy komputerze wracaj lepiej do kuchni.

grooshya

trafiłem na to niechcący na fox kids chyba i na początku myślałem ze to bear gryls

grooshya

czemu żart ? chyba raczej chwała mu za promowanie zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grooshya

tak. supcio focia .... ;)

grooshya

Głupiaś ty, ojjj głupia!

użytkownik usunięty
grooshya

A co ci nie pasuje ,jest wysportowany ,przystojny.Mało jaki obecnie facet jest w jego wieku tak seksowny no może po za panem Stephenem Langiem .Jak dla mnie to super przystojniak .
ps: obecnie trzeba by zmienić bo z żoną się dawno rozwiódł ,a w 2017 zaręczył się pewna panią.
https://www.dv.is/media/cache/e1/ee/e1eeb2caf91b514f7a76d5063974b437.jpg

grooshya

Bzdure napisalas dziewczyno. Facet jak na bialego ma bardzo dobre warunki fizyczne do kaskaderki azjatyckiej. Dlatego osobiscie wybral go Jackie Chan do swojego filmu. Zaluje, ze faceta nie odkryto wczesniej i nie wykorzystano do odpowiedniego wytrenowania i stworzenia profilu postaci w zachodnich albo azjatyckich filmach akcji.
Niestety zaczyanie kariery z tym pow. 40 to nie ma szans. I widze, ze po tym filmie granie sie skonczylo. Moze ci sie z pyska nie podobac, ale przynajmniej uszanuj to co potrafi jako wysportowany facet
O Stallone tez mozna powiedziec, ze jego twarz to zart, a mial farta i stal sie ikona kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones