Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Hejoooo wszystkim!
Mam nadzieję, ze znacie Mandy bo mam prośbę...uwielbiam jej muzę i szukam chwytów do piosenek...jeśli ktoś gra na gitarce i je posiada to bardzo bym prosiła...:)

sweet_

Ja też szukam tych chwytów, więc możemy poszukac razem :]

Little_My

he, he dzieki za propozycję....mam nadzieję, ze się uda....mi lub Tobie :)
tylko wiesz jak już je znajdziesz to nie zapomnij się podzielić ;) :P

sweet_

Ja mam nuty Only Hope ale na keybordzia :)

Daggi

To jakbyś mogła to prześlij mi proszę te nuty na keyboard :D
emilcia_90@wp.pl

Emilcia_90

No właśnie, ja też bym chciała je mieć, więc, jak ktoś ma to piszcie arrika@wp.pl :)

Emilcia_90

Hejka!!! Jakbys mogla(blagam:), to wyslij mi te nutki na keyboard:))na: ulcia92@vp.pl

Daggi

Ja też poprosze nutki :) mój e mail martaz38@interia.pl :) Danke :D a chwytów poszukajcie na www.chords.pl :D;]

Daggi

Ja też poprosze nutki :) mój e mail martaz38@interia.pl :) Danke :D a chwytów poszukajcie na www.chords.pl :D;]

Daggi

czy ja też mogę nutki? :D jacklyn@wp.pl ;) z góry thanks i pozdrofff :*

Daggi

Hejka moglabym Cie prosic o przeslanie mi nut na keyboard.Z gory wielkie dzieki---) agusia_cok@o2.pl

Daggi

Mam wielką prośbę jak masz te nuty Only Hope na keyboard to jakbys miała czas to czy mogłabyś mi je przesłac na kasia_993@interia.pl Bardzo bym ci była wdzieczna

Daggi

mogłabys mi wysłac nuty only hope? Bardzo prosze. odpisz czy jeszcze to masz =)

sweet_

Bondziorno!!
Znalazłam wam chwyty do song'a "cry" :) oto link:

http://www.chords.pl/chwyty/mandymoore/6844/#6844 [www.chords.pl/chwyty/ma...]

Rzycze miłego "plumkania"

Ps. Wyśle mi ktoś te nuty na keya czy nie bardzo?? :P

Pozdro...
-Elisha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweet_

To stronka z akordami do piosenki only hope http://www.e-chords.com/guitartab/idmusica/17264/keyb/true/aba/2.htm mam nadzieje ze sie przydzadzą .... miłego grania ... jakby ktoś miał nuty do only hope albo cry na keyboard to była bym bardzo wdzieczna gdyby mi je przesłał na kasia_993@interia.pl ... są mi bardzo potrzebne - dzięki z góry

sweet_

Ludzie!
Chwytów do jej piosenek w necie jest pełno, wystarczy tylko wpisać w google "mandy moore chords", co chyba nie jest trudne...
A jakby ktoś chciał, to mam nuty do "Only hope" na pianino.

Dzasmin

Mogłabym prosić o te nutki na pianino? Bardzo mi na tym zależy:) Porszeo pprzesłanie na adres nezka28@op.pl Z góry dzięki

Dzasmin

dziobas mógłbyś mi przesłać te nuty na pianino :D:D mój mail irme89@gmail.com

Dzasmin

Masz nuty na pianio? a mogłabys mi wysłac? odpisz :)

sweet_

Polecam stronkę http://www.chordie.com/song.php/songartist/Mandy+Moore/index.html. Oprócz piosenek Mandy cała masa innych:)

geronimo17

jakby ktoś miał nuty na keybord to proszę przesłać na: dominika.karcz@onet.eu

Domcia_9

Ja niestety już nie mam tych nut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones