Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Osobiscie uwazam ze gusta są rózne jedni lubią Hilary a drudzy Mandy. Jak dla mnie obie są świetne ale Hilary u mnie ma tego plusa ze grała w serialu Disney'a a kiedys bardzo lubilem filmy i bajki Walta Disney'a:)) Oprócz tego, to film "Szansa na sukces" jest dla mnie filmem z morałem, a Lizzie McGuire to juz kultowy serial:))Co do Mandy Moore to lubię ją za role w filmie "Szkołą uczuć" w ktorym równiez dobrze ukazała talent do śpiewania zwłaszcza przy piosence "Cry". Ogolnie to dziwne troche ze Duff & Moore mają piosenki o tym samym tytule...Cry...Troche śmiesznie. Trudno by bylo mi powiedziec ktora jest ładniejsza, bo obie sa śliczne...Choc w sumie Hil na tym zdjeciu na filmweb.pl przypomina mi jedną z siost Olsen:p;p.

Moja opinia na temat tych dwóch super dziewczyn to taka ze to ktora lepsza zalezy od was:)) Jak dla mnie:

Hilary Duff - 10
Mandy Moore - 8,5

Pozdrowienia:))

RiDeR882

Hil- 10 ( mam bloga o niej)
Amanda -9,5( nie lubię jej wi.ękoszci piosenek)

sara137

Jak dla mnie oczywiście Mandy. Wg mnie Hilary się nie umywa :P.

RiDeR882

Jak dla mnie Mandy. Nie lubię za bardzo Hilary...

Hilary Duff- 7
Mandy Moore- 10

RiDeR882

ja lubie oby dwie ! hym 10 i 10 ! one są super !

RiDeR882

Hilarcia 10
Mandy 9
Ale i tak obie są świetne ;P
Pozdrwawiam :*

RiDeR882

oczywiscie uwlelbiam te obydwioe aktorki i piosenkarki... hilary gra w takich glupszych filmikach dla mlodziezy, a mandy w romantycznych swietnych filmach... ale nie bede ich dzielic.... dla mnie one zawsze beda mialy po 10 ;] opapa

RiDeR882

MANDY MOORE-
UWIELBIAM JA SWIETNIE SPIEWA I GRA ...WOGOLE JEST SUPER JA DAJE JEJ 10 .. BO WYZEJ NIE MOZNE A SZKODA =)
A HILARY DAJE 8

dulce_rbd

Mandy oczywiście 10
Hilary 6

patka_9

Mandy-10
Hilary-5




madziol1994

Ja wole M.Moore ;p
Właśnie słucham jej piosenki xD pt. "CRY"

RiDeR882

Hmm nie no mnie głos Mandy z pewnością bardziej urzeka- ma w sobie "to coś" :)
więc M.-MAX !!!
POZDR:* dla bywalców- filmwebu:)

RiDeR882

lubie obie, ale wole piosenki Mandy:) Obydwie fajnie graja...

Mandy Moore-10
Hilary Duff-9,5

RiDeR882

Pewnie, ze Mandy. zdecydowana 10 !
Pozdrawiam :)

RiDeR882

lubie obydwie.. ich piosenki, filmy, itp.. ale 'szanse na sukces' z Hilary oglądałam z 10 razy, więc Hill 10, Mandy 9..:)) pzdr

RiDeR882

Hm. Co do filmów to wg mnie lepszą aktorką jest Mandy. Swoimi rolami w "szkole uczuć" i "pamiętniku księżniczki" udowodniła, że potrafi świetnie zagrać i słodką, pobożną dziewczynę i wredną nastolatkę. A Hilary (bez urazy tutaj dla niej i dla fanów!) grywa w kiepściutkich filmach. Nie ma zbytnio talentu aktorskiego.
Jeśli chodzi o muzykę to bardziej podoba mi się głos Mandy. Jej najnowsza płyta pozytywnie mnie zaskoczyła. Wcześniejsze jej płyty były takie...bardziej do tańczenia, a przy nowej można sobie spokojnie posiedzieć i pomarzyć. Hilary ma delikatny głosik i muszę przyznać, że podoba mi się jak śpiewa. Jej najnowsza płyta jest ... dziwna. Kilka piosenek mi się podoba, a tak to jestem negatywnie nastawiona.
Obie dziewczyny mają przed sobą jeszcze długie lata kariery, ale jestem świadoma, że bardziej znaną i chyba bardziej lubianą jest Hilary Duff...

Hilary Duff - 6,5
Mandy Moore - 10

bollygirl

Wolę Mandy :) Nienawidzę Hilary!!!

Menda Mur - 7
Hilary Daf - 1

xDD

Goku

zdecydowanie Mandy! ma piękny głos a HIl ...no cóż śpiewa z playbacku.

Ivona


oczywiście że MANDY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones