Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Uważam, że jest świetną aktorką tylko nie ma za bardzo szczęścia do ambitnych ról. Błysneła talentem w Szkole Uczuć a potem w zasadzie nic ciekawego, kilka komedii romantycznych. Powinna staranniej dobierać sobie role, potencjał ma.

Jack_Is_Back

Szkoła uczuć była do bani i z cąłym szacunkiem dla Mandy ona też zagrąła tam beznadziejnie. Błyszczała w Wszystkich świętych hdzie zagrała po prostu genialnie. Uwielbiam ją tam oglądać.

Klaudia999

Każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma na swój sposób rację:) szanuje Twoją wypowiedz ale przydałyby się jakieś konkretne argumenty, np. czemu uważasz, że zagrała tam beznadziejnie? Wszyskich świętych jeszcze nie widziałem, mam nadzieje, że niedługo to nadrobie;)

Jack_Is_Back

Klaudia999... [...]


SZKOŁA UCZUĆ BYŁA DO BANI???!!! Rozumiem...to twoje zdanie...ale czy ty masz serce?...bez urazy...

DulceAmarga

Karmen, "szkoła uczuć" jest filmem, więc ocenia się ją jako film, nie jako sytuację życiową. Oczywiście, że była wzruszająca, ale jeśli pomyśleć o jej wykonaniu: obsada: do bani, fabuła: oklepana. Pod względem filmowym to naprawdę nie jest najwyższych lotów.
A wracając do tematu to Mandy nie zrobiła na mnie większego wrażenia w żadnym z filmów. Ogólnie nie mam nic przeciwko niej, ale nie wyróżnia się niczym interesującym na tle innych aktorek grających głównie w komediach romantycznych dla nastolatek. "Szkołę uczuć" spartoliła doszczętnie, za to wypadła całkiem, całkiem w wyżej już wspomnianych "Wszystkich świętych" i w "Córce prezydenta".

Midnight_6

Po pierwsze: traktujecie mnie jak debila czy mi sie wydaje?
Po drugie:...Pierwszy raz widze takie komentarze dot. SzU...

Jack_Is_Back

Mnie się ogólnie bardzo nie podobał film "Saved!".Był jakis taki sztuczny, przynajmniej ja mam takie zdanie...

Choć trzeba pochwalić Mandy za to, że w końcu nie grała słdniej istotki, ale wredna podstępną dziewczynę:D

Ale czy ona na pewno pasuje do takich ról??

edziek244

Nie tylko tam zresztą:) dość wredną osóbke grała też w American Dreamz (polski tytuł to Jak zostać gwiazdą) film to nic specjalnego, choć jest orginalny to trzeba przyznać. W sumie to dla samej Madny warto go obejrzeć. Widać, że nie daje się zaszufladkować i potrafi zagrać całkowite przeciwieństwo słodkiej dziewczynki.

Jack_Is_Back

"Amierican dreamz" jeszcze nie oglądałam, ale juz się ściągają, więc mam nadzieję, że niedługo to nadrobię:D

A co do tego, że powinna staranniej dobierać role się zgodzę, ale sądzę, że ma na to jeszcze czas, jes w końcy młoda:P
A póki co pasuje do ról w filmach dla mlodzieży:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones