Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

w każdym filmie gra tak samo. Jakoś mnie nie przekonuje jej gra aktorska, choć wdzięk ma duży:)

Nie przesadzaj....może w nie których filmach jest tak jak mówisz,ale na pewno nie w ,,Szkole Uczuć".Osobiście uważam że w tym filmie udowodniła że potrafi być dobrą aktorką.Mnie w tym filmie wzruszyła i uważam że świetnie zagrała swoją rolę...

Drusilla_the_Bloody

Ja też uważam, że jest kiepską aktorką i wszędzie gra tak samo! Typowa aktorka dla młodzieży. A najgorszym filmem jaki z nią widziałam to właśnie "Szkoła uczuć". Oglądałam go z moim chłopakiem i po obejrzeniu nas zniesmaczył, żeby nie powiedzieć "co za gów*o!". Na początku zapowiadał się nawet... fajnie, ale potem było coraz gorzej. To moje zdanie, każdy ma do niego prawo, więc proszę nie negować go!

użytkownik usunięty
Drusilla_the_Bloody

nie przesadzam staram się być obiektywna. Być może teraz jesteś pod wpływem tego filmu, ja też tak czasami mam, ale za jakiś czas będziesz na ten film i na grę aktorską patrzeć inaczej.

pozdr.

Najlepiej oglądnąć film ''szkoła uczuć'' bez nikogo, bez chłopaka koleżanek rodziny itp. Zupełnie inaczej się ogląda. Mi mandy w tym filmie się najbardziej podobała.

Malazaa

Ja uważam, że faktycznie jest bardzo ładna, ale talentu aktorskiego nie posiada...
Zgadzam się że w "Szkole Uczuć" zagrała dośc dobrze.... ale jakoś nie pasuje mi na aktorke Mandy

xmaluszekx

Może i jest całkiem ładna ale nie ma za grosz talentu aktorskiego...W "Szkole uczuc" zagrała strasznie słodko..bleee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones