Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Bo ja tylko A Walk To Remember oglądałem i było świetne. Mozecie coś polecić to se może ściągne

Azi1906

A oglądałam A właśnie że tak. Nawet fajne

Azi1906

Ja polecam "Córkę prezydenta" bardzo fajny, miły, lekki i przyjemny film. Poza tym jeszcze "Pamiętnik księżniczki" gdzie mimo że gra dość drugoplanową rolę to jest całkiem niezła. No i jeszcze tak na radosne zakończenie „Southland tales” też rola drugoplanowa ale bardzo godna polecenia.
Pozdrawiam.

Azi1906

ja oglądałam z 3 i wszystkie równo do bani, więc ściągnij sobie lepiej jakiś fajniejszy film, bo na filmu z Moore szkoda miejsca na dysku.

Azi1906

ja oglądalam, ta aktorka bardzo mi sie spodobalo, rewelacyjnie gra! ;)
napisze ci chronologicznie, od tych najlepszych 9moim oczywiscie zdaniem) do tych mniej fajnych^^
- Dedication
- Szkoła uczuc
- A właśnie ze tak!
- córka prezydenta
- Uwierz w miłośc
- Licencja na miłośc
- Pamiętnik Księżnczki.
oglądalam te wszystkie i kazdy mi sie podobal. jednak sa i te gorsze i te lepsze xdd

Azi1906

A Walk To Remember świetne? :| ten film był tandetny do granic możliwości...

Sol

Ps. Mandy Moore też słodziutka i tandetna.

Sol

ja widzę, że Ty w domu tylko siedzisz i piszesz zle i o filmie Szkoła Uczuć i o samej Mandy... Daj sobie spokój, nie lubisz jej - okej, nie podobal Ci sie film - -okej, juz raz to wyraziłas, wszyscy widzieli.

Azi1906

Mandy nie jest może rewelacyjną aktorką,ale filmy z jej udziałem są nawet ciekawe.a walk to remember też mi się podobało,córka prezydenta średnio.jestem ciekawa filmu licencja na miłość.

Azi1906

Ja oglądałam:
-Szkoła Uczuć,
-Uwierz w miłość,
-A właśnie, że tak!
-Córka prezydenta,
I osobiście wszystkie mi się podobały. Czekam na okazję, by obejrzeć resztę filmów w których występowała.

Poison_5

Pierwszy film jaki obejrzałam z tą aktorką to "Szkoła Uczuć". Potem obejrzałam "A właśnie, że tak!", "Wszyscy święci" i "Córka prezydenta" - bardzo rozczarowała mnie w tych filmach.
Mandy Moore podobała mi się tylko w roli Jamie Sullivan.

_NeMi_

Ja oglądałam:
1.Szkoła uczuć
2.Pamiętnik księżniczki
3.A właśnie, że tak
4.Uwierz w miłość
5.Córka prezydenta
6.Licencja na miłość

Azi1906

Szkoła Uczuć, A właśnie że tak, i jeszcze takie jedno ale tytułu nie pamiętam :)
mnie sie podobały:)

Azi1906

-A właśnie że tak
-Uwierz w miłość
-Córka prezydenta

Azi1906

W sumie dużo filmów z nią oglądałam: Pamiętnik księżniczki, Szkoła uczuć, Uwierz w miłość, Córka prezydenta, Licencja na miłość i A właśnie, że tak!. No i wszytskie były tak beznadziejne jak ta cała Moore. Jak widzę tą gębę, to aż mnie skręca, zatłukłabym deską z gwoździem najchętniej. Się sobie dziwię, że obejrzłam te wszytskie filmy.

Azi1906

Ja oglądałam:
1.Pamiętnik księżniczki
2.Szkoła uczuć
3.Uwierz w miłość
4.Córka prezydenta
5.Jak zostać gwiazdą
6.A właśnie, że tak
7.Licencja na miłość

najbardziej podobała mi się w "Szkole uczuć" i "Córce prezydenta"

użytkownik usunięty
Azi1906

Ja od siebie polecam "Dedykacje"- dość ciekawy film..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones