Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

www.MandyMoore.xt.pl <- Dopiero otwarte, świeże forum Mandy Moore =)

DulceAmarga

Dzieki nie omieszkam zajrzec. Jedna z moich ulubionych aktorek ;)

MarcinPcFg

Bedzie miło jeśli zajrzysz =) Pozdrowienia. Mandy jest naprawde wspaniała. =)

DulceAmarga

Hejka juz zajrzalem;) Narazie troche malo watkow.

PS. Oglądałem dzisiaj "Chasing Liberty". Bardzo mi sie podobal. Polecam;)

MarcinPcFg

Heh jeszcze jedno;) widze ze masz takie same upodobania do aktorow i filmow jak ja;)

MarcinPcFg

=) Fajnie :) Ah...ten gust ;D
........................................

DulceAmarga

A...a na forum jest jeszcze mało wątków ponieważ zostało dopiero założone, ale sądzę zę szybko się rozwinie =D

DulceAmarga

Bylem na forum niedawno i musze powiedziec ze teraz kilka postow napisalem i sie troszke zdziwilem ze tak szybko sie rozbudowala w przeciagu kilku dni;)

MarcinPcFg

To dopiero początki ;-) Mam nadzieję że fani Mandy będą się udzielać :) Ja narazie konfiguruję główne ustawienia, następnie zabiorę sie za postowanie :)

DulceAmarga

Zycze powodzenia;) Ja tez postaram sie jakos wzbogadzic forum;)

MarcinPcFg

Baaardzo Ci dziękuje =**
kurcze psot za krótki...musze se kropeczki powpisywac............................................ ;-) ..................................

DulceAmarga

Jutro będę miała więcej czasu, to wpadne ;)

MarcinPcFg

Cholera literowke strzelilem :D A tak wogole to przeparszam ale nie lubie pisac polskich literek ;)

MarcinPcFg

Roxanne: =*
MarcinPcFg: Luzik, ja też nie ale musze się przyzwyczaić do nich bo staram się o 5 na koniec 3 gim :)

DulceAmarga

Heh nie dziwie sie. Moja siostra konczy liceum i sie wybiera na UJ na dziennikarstwo;) a czytajac Twoje wypowiedzi zachecam Cie do dziennikarstwa

MarcinPcFg

[szok] Jesteś ...u....setną (?) osobą która mnie do tego zachęca... mam zamiar wybrać się na dziewnnikarstwo. W moim mieście jest akurat liceum o takim profilu :)

DulceAmarga

WOW GRATULACJE!!! no to juz nie masz innego wyjscia jak tylko pojsc w tym kierunku

MarcinPcFg

Mam jednak obawy, że się nie dostanę. Nie jestem kujonem, mam problemy z matematyką, fizyką i biologią...najgorsza jest informatyka z moją panią...u niej nasz klasowy kujon z 3 do trzeciej klasy się dostał :(

DulceAmarga

No coz ja tez nie zaliczam sie do kujonow. No a co do Twoich przedmiotow to musze Ci powiedziec, ze jak narazie to wszystkie musisz umiec w miare dobrze. W liceum jest inaczej ustawiasz sie pod przedmioty zwiazane z wybranym przez siebie kierunkiem na studia i ich pilnujesz ;)

MarcinPcFg

Eh...nio wiem...Słyszałam, że licea profilowane nie kształcą dobrze i gorzej wypadają na maturze...

DulceAmarga

Nie to mialem na mysli. Moim zdaniem LP jest lepsze od LO, chyba ze LO z kierunkiem humanistycznym to wtedy na odwrot.

MarcinPcFg

Nie wiem, nie znam się dobrze. Nauczyciele tak nam mówią. Niedawno była u nas w klasie pedagog i robiła nam test na wybór szkoły. Wyszło mi: medialne, humanistyczne i estradowe :P

DulceAmarga

No widzisz wszystko podchodzi pod dziennikarstwo ;)

DulceAmarga

To nie do konca tak, że w liceum wystarczy ustawic się na przedmioty, które cie interesują. Sam jestem na ostatnim (miejmy nadzieje:)) roku liceum profilowanego i do końca musze się martwić takimi przedmiotami jak chemia czy fizyką a też jestem raczej humanistą:)
Co do forum to trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich dni znacznie się rozwinęło, sporo postów i tematów - oby tak dalej!
Pzdr

Jack_Is_Back

No coz nie wiem jak u Ciebie ale ja bylem pierwszym eksperymentalnym rocznikiem i wiem z doswiadczenia, ze najwazniejsze i jedyne brane pod uwage wyniki to wyniki z matury. A jesli chodzi o przedmioty humanistyczne to sam najlepiej wiesz jakie to sa. ;)

MarcinPcFg

Przez jakiś czas nie będzie mnie na forum bo dzieje się cos z moim komputerem i nie mogę się zalogować. Z racji tego że w czasie świąt nie będę obecna, forumowaiczom życzę wszystkiego dobrego!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones