Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Niestety niezaakceptowana z uwagi na brak uaktualnienia. Może ktoś z fanów aktorki chce dopisać parę zdań i ewentualnie usunąć mniej istotne fragmenty tego poprawnie już niżej zredagowanego tekstu, który nie wymyśla nowych stanów w USA i zasad polskiej interpunkcji. Ja niestety nie mam czasu, aby szperać w necie na temat nieciekawiącej mnie aktorki. Tknęła mnie po prostu niestaranność opisu.

"Amanda (a raczej Mandy, jak woli być nazywana) urodziła się w mieście Nashua w stanie New Hampshire, gdzie spędziła jedynie dwa miesiące swojego życia. Potem zaś z rodziną przeprowadziła się do miasta Orlando na Florydzie, gdzie osiedli na stałe. Jak sama mówi, miała szczęśliwe dzieciństwo i kochającą się rodzinę, która poprowadziła Mandy ku karierze piosenkarki... Zaczęła już w wieku sześciu lat, śpiewając w reklamach i czołówkach seriali. Jednak swoje zamiłowanie do estrady Mandy odkryła dopiero w wieku dziewięciu lat, podczas pobytu na obozie teatru muzycznego. Od tego czasu zaczęła brać lekcje śpiewu i gry aktorskiej, co później zaowocowało pierwszą płytą "So Real" wydaną w 1999 roku, kiedy wokalistka miała zaledwie 15 lat... W ten oto sposób Mandy wtargnęła do światowych rozgłośni, gdzie podbiła serca milionów słuchaczy, którzy pokochali ją za jej wyjątkowość, cudowny głos i nieprzeciętną urodę..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones