Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Jest okropna na filmach ma full tapety na twarzy a i tak jest do bani jest do kitu jest do kitu jest do kitu

MilesQuaritch

ale ty jesteś żałosna !!! daj sobie spokuj z tym.. :/
skoro ona jest pasztet to ciekawe jak ty wyglądasz..!?!? lepiej nie mówić, co?
brak słów
i...nie powtarzaj sie !
Pozdrawiam :)

MilesQuaritch

full tapety na twarzy?????
Pooglądaj SZKOŁĘ UCZUĆ :-)

MilesQuaritch

Do pasztetów to ona na pewno nie nalezy.Dobrze wygląda niemal bez makijazu (w "Szkole uczuć" na przykład),a jak jest trochę podmalowana to po po prostu bajka :)Jest wysoka,zgrabna,przesliczna.Tak a dziewczyna to marzenie większości chlopaków.

MilesQuaritch

spójrz w lustro, a zobaczysz takiego paszteta jak ch***

MilesQuaritch

Ty sama jesteś okropna Mandy Moore bez makijażu i bez innych upiększaczy wygląda bosko a w filmie Szkoła Uczuć grała bardzo ładnie i spiewała teżbardzo ładnie i nie pozwole muwic tak o niej ani o oinnycn aktorach z tego filmu albo i innych kapujesz
Pozdrowienia dla wszystkich fanów i miłośników filmu "SZKOŁA UCZUĆ" - kocham go

MilesQuaritch

Ona wlasnie w przeciwienstwie do innych pop gwiazd nie wyglada plastikowo , moze ostatnio przytyla ale imo i tak jest najlepsza. Tylko dlaczego ktos wstawil jedno z najbrzydszych zdjec :/



MilesQuaritch

He, he, jaka rzeczowa dyskusja. Czemu wciąż śmieszą mnie takie wymiany zdań? Przecież tak naprawdę to chyba powinienem być zniesmaczony.
Micha579 może mieć swoje zdanie, ale ja tu podejrzewam raczej jakąś małą prowokację, bo na tak surową ocenę z pewnością nie zasługuje. Ciekaw jestem tylko, jaki w takim razie jest twój ideał urody, bo moim jest właśnie Mandy, a o powodach niżej.
Black star, Kassjaa, darujcie sobie takie komentarze, bo nikt nie pragnie obrony w takim stylu, to jest zwyczajnie żenujące. Po ile lat macie drogie panie (czy raczej dziewuszki)? Nie znacie michy, może z niego/niej super przystojniak/piękność i co wtedy? Wasze rodzące się w bólach teorie o zazdrości spalą na panewce. Zresztą nie da się dyskutować z kimś kto wszystkie negatywne wypowiedzi składa na kark zawiści, zazdrości, leczenia własnych kompleksów, a nie pomyśli, że ktoś po prostu może mieć inny gust.
To, że Mandy ma full (czyli ile) tapety na twarzy nie jest niczym dziwnym. Każda aktorka (i aktor) ma makijaż gdy gra lub pokazuje się publicznie. Nawet w Szkole uczuć Mandy miała makijaż (a ściślej mówiąc charakteryzację). Istotne jest jak człowiek wygląda bez "tapety" i na różnych zdjęciach widać, że ona wygląda doskonale.
paku71- najciekawszy komentarz. "Nie wygląda plastikowo"- tu jest sedno sprawy. Obojętnie czy jest blondynką czy brunetką zawsze wygląda świetnie. Jej uroda pozbawiona jest tej banalności, sztuczności i nijakości, które widać na twarzach gwiazdek pokroju B.Spears, C. Aguilera (swoją drogą to dopiero jest brzydula). Nie znoszę twarzy która nic nie mówi, jest miałka, bez wyrazu, bez tzw. charakteru. Do tego Mandy ma bardzo proporcjonalne rysy, twarz pociągłą, ale jednocześnie pełną (nie szczurkowatą), ze wspaniale zarysowanym nosem, pełnymi ustami i wspaniałą linią policzków. Jedyny minus- małe rzęsy.
"Może ostatnio przytyła". Przy takim wzroście (kolejny ogromny atut, bo jeśli stanie koło jakiejś kurdupelkowatej Spears to nikt mi nie wmówi, że ta druga jest symbolem seksu, skoro wygląda jak jakiś mały przykurcz) ona ma wręcz idealną wagę. Nie mówcie mi, że szkieletory pokroju Keiry mają waszym zdaniem ponętniejsze ciała. U Mandy nie ma grama tłuszczu, a jednocześnie nie da się policzyć każdej kości w jej ciele. Jako fatalny przykład kuracji odchudzającej można podać H.Duff. Jako dziewczynka wyglądała świetnie, gdy się odchudziła, aż żal na nią patrzeć.
"Tylko dlaczego ktos wstawil jedno z najbrzydszych zdjec". Zdjęcie jest jedno z najładniejszych i gratuluję temu kto je wybrał. Na nim doskonale uwidocznione zostały największe walory tej zjawiskowo pięknej kobiety.

Kiudo

Piszac "Może ostatnio przytyła" chodzilo mi o to iz niektorzy moga uwazac ze kiedys wygladala ladniej bo sprawiala wrazenie szczuplejszej(ja sie z tym nie zgadzam , teraz wyglada idealnie) Co do zdjecia to jednak nadal wolalbym inne ^^ PZDR.

paku71

Gwoli uzupełnienia. Mandy z lekkim makijażem: http://www.hollywoodtuna.com/images/bigimages/mandy_moore_lax_5_big.jpg [www.hollywoodtuna.com/i...]

IMHO zdecydowanie
ładniej wygląda niż z mocną tapetą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones