Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Ja NIE ROZUMIEM nie których! czemu nie dajecie jej wysokich ocen(10)? Przecież jest ładna i fajnie gra. A po za tym zawsze daje się wysoko no chyba jak kompletnie Ci się już nie spodobała(w co wątpie:P)
A więc...

Tomasz_17

Przecież większosć użytkowników nie używa tylko oceny 1 i 10.
Ja ją lubie i dałam jej 10 ale nie daje wszystkim aktorką która ''Przecież jest ładna i fajnie gra'' oceny 10. Tylko pięciu lub sześciu aktorką dałam taką ocene. Ja uzywam często tez ''9'' a wiesz że czasami nawet 8 i 7 ?? a i 6 uzywam. Aha 2 i 3 też używam czasami.

Malazaa

A w jakim ją filmie widziałeś ?

Malazaa

A ja najczęściej używam "1" i "10".Ponieważ albo coś mi się podoba albo nie:D
Ale nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać:)
A w kilku filmach ją widziałem:P

Tomasz_17

A ja nie rozumiem jak można ocenić na 10 film który jeszcze nie powstał.Wytłumaczysz ? ;]

Beata_4

A kto to tak ocenia i jaki film? Wydawało mi się, że to temat o Mandy. Ja jej dałam 10/10.

Night_Shojo

I o to właśnie chodzi:)
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!

Beata_4

Czy ty mi coś zarzucasz? Ja nie głosowałem na jakiś film który jeszcze nie wyszedł:P

Tomasz_17

"Twist of Fate" z udziałem Mandy Moore oceniłeś na 10 chociaż ten film nie miał jeszcze premiery :)

Beata_4

A ha o to chodzi:) Głosowałem lecz nie miałem na myśli tego filmu ocenac ponieważ istnieje film o te samej nazwie lecz z innego roku(chyba 1994) i zagłosowałem a dopiero potem zobaczyłem ze to nie ten film.:PPPPPPPPPPPPP

Tomasz_17

ja jej dałam 5 (mam nadzieję, że zbyt łagodnie jej nie oceniłam, hehe) :]

Tomasz_17

Rozśmieszył mnie Twój post. Nie każdy musi uważać że Mandy "jest ładna i fajnie gra". Ja za jej osiągnięcia dałabym jej nie więcej niż 3, ale liczę że nam coś jeszcze pokaże dlatego nie głosowałam.

Skylaria

ja jej dalam 10/10 bo uwazam ze jest super aktorka

Tomasz_17

<lol2> koniorka13 nie badz taka pewna siebie <lol> <nonono>

Tomasz_17

<lol2> koniorka13 nie badz taka pewna siebie <lol> <nonono>

Lopez_6

Aniu (o przepraszam Lopez) ja nie jestem w tej chwili pewna siebie:) to znaczy może i jestem ale łagodnie cie prosze zejdź ze mnie. ja jej nie dalam 10/10 bo jestem pewna siebie, tylko dlatego ze ją lubie. ty zresztą tez:)) pozdrawiam wszystkich:D

koniorka13

moim zdaniem powinno sie dawac albo 1 albo 10
bo jesli cos Ci sie nie podoba to dajesz 1 i zaniżasz
a jak Ci sie podoba to dajesz 10! bo co z tego ze dasz np.6?
to nic praktycznie nie zmieni!! a jesli kogos lubisz to
dajesz mu 10,ja daje 10 nawet jak lubie tylko troche aktora
czy aktorke,zeby mu troche podwyższyć,a jesli nie lubie to chce
zaniżyc i daje 1...dawanie takich ocen jak 2,3,4,5 itd jest
bezsensowne.
To wszystko moje zdanie-nie zabijcie mnie

Aleera_2

ja może nie skomentuje... ja też co prawda (tutaj) daje oceny 10 ale nie dlatego, żeby coś podwyższyc tylko dlatego, że są to moi ulubieni aktorzy/aktorki/filmy. Gdybym miał głosowac na wszystko co obejrze i zastanawiac się czy dac 7 czy 8 to zajełoby mi to zbyt dużoczasu. Poza tym... to filmweb. Tylko tutaj jest możliwe, żeby debilne filmy były w top50 tak samo z aktorami (przypadki np. Lisy Kudrow, która swojego czasu była bodajże 2, a teraz jakiś tłumok z Heroes jest też w top10). Dlatego dla wszystkich szanujących się kinomanów. FILMWEB to nie jest serwis filmowy (nie całkiem). Tutaj zamiast oceniac umiejętności itp. robi się rankingi na POPULARNOŚC...

Despero

nie rozumiem teraz tylko tego dlaczego oceniasz jakiegos aktora z Heros chociaz go nie znasz bo skad.....(przeciez w wielu filmach/serialach nie gral) i nazywasz go tlumokiem nie bronie aktora tylko pytam??

użytkownik usunięty
Aleera_2

Jesli ocena filmu od 1-10 to dla Ciebie zbyt duzy wysilek intelektualny to rzeczywiscie nie powinnas tego robic. Oceny od 2-9 sa bezsensowne? twoja dziesiatka i tak nic nie zmienia przy 1000 glosow - z zawyzania nici.. Tak to jest ze dzieki rozpietosci skali ocen ta lista jakos wyglada.

A ja Jej daję 4, bo wcale nie uważam, że jest dobrą aktorką.

vutka

No ok,takie macie zdanie,róbcie co chcecie,
ja nikogo do niczego nie zmuszam:)
poprostu nie bede robic z siebie wielkiej
mądrej i oceniac kogos np na 6 bo coś tam,coś tam.
Albo lubie albo nie. Lubie-chce żeby miał troszke
wyższą ocene. Nie lubie-chce zeby miał niższą.
I mam nadzieje,że nikogo nie obrażam pisząc tą wiadomość,
więc chciałabym żebyście też wrzucili na luz i mnie
nie zjedli żywcem ;)
pozdrawiam:*

vutka

pewnie wolisz Maciusia z Klanu!!! on est kozocki <lol>

spike123

A to do kogo było?
______________________________

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones