Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Nie podoba mi się.
Wszystkie piosenki są nudne, smutne, bez życia. 2 Piosenki są ok ale inne zdecydowanie nie. Jej poprzednie płyty O wiele lepsze.
W tym roku wyszły 2 Filmy z Mandy, wszystkie romantyczne (chyba) Jak zobacze to ocenie. (Niedługo jeszcze jeden Dedication).
Wydaje mi się że jak była młodsza to troche fajniejsza ale jeszcze ocenie jak zobacze Because I said So.
Po za tym na tym forum też dużo fanów jej nie ma. Straciła popularnośc ?

Malazaa

ty sie po prostu nie znasz
bez obrazy, ale Hilary ma same happy piosenffeczkii
a to moze jest ciekawsza plyta
?

Malazaa

Mi sie jej piosenki podobają. Fakt, niektóre z jej płyty są smutne, ale nie wiem, czy zauważyłąś ona ma (prawie) wszystkie takie piosenki. Ale są one bardzo ładne. A teraz dojrzała po prostu i ma poważniejsze piosenki.
Pozdrawiam

mandy06

Jesli masz utwór 'Extraordinary' mogłabyś mi go przesłać na maila - kristofer87@o2.pl. Bardzo mi się podoba, ale nie mogę go nigdzie znaleźć...

Malazaa

A jakie tytuły mają te piosenki, które Ci się podobały?

Malazaa

wydaje mi się, że Ty po prostu nie przepadasz za piosenkami lirycznymi bądź powolnymi. Mandy nie musi nagrywać byle jakich piosenek z tandetnymi bitami i tekstami. Wydaje mi się, że nie straciła fanów, po prostu o niej jest ciszej niż kiedyś. I kim Ty jesteś, żeby oceniać, że straciła popularność?

Malazaa

Piosenki sa cudownw bardzo dojrzale o ciekwym tekscie i wcale nie sa smutne. jakbys rozumiala po angielsku ich znaczenie to bys wiedziala.pozdr. fanow

Malazaa

Ja bym tak krytycznie do tej płyty nie podeszła. Może nie jest doskonała ale w przyjemnym klimacie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones