Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

jest coraz gorzej..... naprawde bardzo ja lubie.widzialem z nia pare filmow i wszystkie mi sie podobaly.choc tak naprawde z pewnoscia juz na zawsze bedzie kojarzona ze Szkołą uczuć(2002) i S.Westem mimo tego że zagrała jeszcze w wielu ok filmach,głównie kom.romantycznych- Córka Prezydenta(2004),Uwierz w miłość(2003) czy A właśnie że tak(2007).niestety bajkowo i fantastycznie ideał jeśli chodzi o urodę pokazała w Szkole uczuc.owszem w kolejnych tez oki ladnie wygladala ale juz nie tak jak w sz.uczuc(chodzi mi np o moment w suknii slubnej czy przedstawienia).nom ale teraz jak widze jej zdjecia na necie no to ranjciu.... przytyla troszke... a teledyski jej z blond wlosami jakos do mnie nie trafiaja.......... bajecznie wyglada w teledysku Cry nawiazujacym do szkoly uczuc gdzie zreszta jest i west.w sumie to wogule orginal kobietka ma 23 lata dopiero,sporko rol na koncie,fryzur co nie miara.... ale i tak radzilbym powrot do wczesniejszych fryzur i troszku dbac o linie....

Grzesiek2207

W 1005 popieram. Ja jestem fanka Mandy moore i na bierząca staram sie oglądac filmy z nią ( po części jest to moja praca), i uważam że ją wszyscy kojarza ze Szkołą Uczuć i gdy śpiewała piosenke Only Hope w sukni balowej. w teledysku Cry rzeczywiście wyglądała fanastycznie, natomiast ostatnio widziałam ja w " A własnie że tak" i trzeba stwierdzic że przybyło jej troche kilogramów, ale i tak mozna stwierdzic że jest jedna z najzolniejszych, najładniejszych i najwybitniejszych gwiazd ostatnich czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones