Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore
Yesh

masz racje :D
napalenicy :P
w sumie nic do niej nie mam, ale jak patrze na komenty, to wdize tylko ze jest sexy, ladna, piekna, niesamowita, a gdzie gra aktorska nie? :D

Yesh

e jurku jak ja jestem nastolatek to ty tez ;] . Ty to jest rocznik 84 czyli nie wiem o co ci chodzi.. Chyba ze chodzi ci o tych 8-latków zakochanych w Mandy :P

Yesh

Nie zgadzam się z opiniami, że Mandy Moore to tylko jeszcze jedna ślicznotka. Ja widzę w niej ogromny talent. Za każdym razem, kiedy oglądam z nią film, zachwyca mnie jej gra aktorska. Dlaczego wielu ludzi uważa, że tylko brzydacy to geniusze kina?

Yesh

ty masz pewnie 20 lat i sie cieszysz ze nie jestes nastolatkiem:):) ciekaw tez jestem jakie pojecie masz o aktorstwie, ja mam dosc spore bo sam gram i musze przyznać ze Mandy jest naprawde zdolna i wie o co chodzi w grze.... zaznaczam ze nie jestem nastolatkiem i na niejedniej scenie już grałem pozdrawiam:)

zabinio

Według mnie Mandy Moore ma talent aktorski. A Wal To Remember porównać mogę z Tytanikiem pod względem emocji jakie te filmy wywołują u widza. Jaka jest więc różnica?. A taka, że ten drugi kosztował krocie, a pierwszy to zwykła, średniobudżetowa produkcja, która potrafi wzruszyć niemal każdego (w obydwu filmach zarąbiste ścieżki dzwiękowe). Polecam także książkę Nicholasa Sparka "Jesienna miłość" na podstawie której nakręcony został wyżej wymieniony film. Czekamy na więcej Mandy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones