Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Chłopcy,tylko takie dziewczyny wam się podobają jak Mandy Moore? Takie które maję ładną figurę i makijaż,a nie normalne dziewczyny?Nie rozumiem was...

alex_74

LOL :)

Witcher

a normalne dziewczyny sa grube i bez makijazu xD ?

Caireann

normalne dziewczyny to są te które nie noszą na twarzy kilograma tapety :) poprostu naturalne :)

alex_74

Ja nie rozumiem Ciebie ... Z twojego komentarza idze wywnioskować ze nie masz powodzenia u chłopaków ! A co do Mindy to jest piękna :P

mAster_Z

dziwne pytanie .... kazdy jest jaki jest jednemu sie podoba drugiemu nie

alex_74

ty masz jakies dziwne problemy dziecko... pozatym interesuje mnie 1 czemu za ten przyklad podałąś Mandy moore a nie np. Paris hilton?

alex_74

Takiej super figury to ona nie ma :P Ale ładna jest :D

alex_74

A ja stane po stronie autorki tematu ;-) bo rozumiem o co jej chodzi i podzielam zdanie :-)
A problemy to maja wlasnie takie dzieciaki co zamiast spojrzec na kogos glebiej widza tylko ladna dupe, plytkie tempaki, tyle.

maciej_boss

Cieżko spojrzec czy poznac kogos glebiej jak to jest aktorka w sensie ze jest to malo osiagalne dla zwyklej osoby /fana, antyfana/ A Mandy Moore jest zdolna aktorka, jak dla mnie fajnie gra swoje role, a przy tym jest fajna dupą;) i to jest plus a nie minus w jej przypadku. A figure wlasnie tak na moj gust ma super bo nie ma budowy modelki, tylko wrecz w sam raz ;) I nie kloccie sie wszyscy w tych tematach przeciez kazdy moze miec swoje zdanie;) Pozdrawiam ;]

maciej_boss

Ej ja rozumiem że laska masz kompleksy ( kto ich nie ma ) ALE AŁA ! ! ! co to wspolnego z Mandy Moore ?? 0_0 ?? Po pierwsze ona wcale nie ma figury modelki bo ma troche wiecej ciała niz modelki i ma małe piersi , wiec modelka to ona nie bardzo . Ładna ma twarz i jest na poziomie to jej sie czepiasz ? nie wyglad swiadczy o czlowieku , spojrz w lustro i pomyśl

ps. ma sie zastrzelic ze w makijażu wyglada lepiej niz na żywca ? a pozatym AŁA najbardziej pokrecone jest to ze laski sie malują a prawie wszyscy jak nei wszyscy faceci wola laski naturalnie bez tapet, ale co tam laski uparcie sie tapetuja.....no długie to było "ps" ludzie to maja problemy.......

alex_74

Mandy jest piękna :) Z makijażem, czy bez.

alex_74

oo kur.wa ale zes se temat znalazla . zalosne .

alex_74

Ona jest cudowna - i bez makijazu napewno wyglądała by nie zgorzej...
Zresztą daleko jej do jakiejś tapeciary...

No i popieram - tamat do kitu - ale musiałem gdzies napisac że ona jest cudowna:D

Coyotman

http://img.timeinc.net/people/i/2006/startracks/061002/mandy_moore.jpg

:D

alex_74

ale masz problemy kobieto:/ ja tak samo podobam sie jednym a innym nie proste jak każda dziewczyna jednym się podoba drugim nie. A Mandy jest śliczna;] dobra aktorka i piosenkarka:D uwielbiam ją:D:D

alex_74

moze wlasnie sie podoba dlatego ze ma ladna figure a makijaz podkresla tylko jej urode? jak dla mnie to ona jest baaaardzo ladna.

karolinka_lwo

ta na górze wyskoczyła z tematem
a jakie mają sie nam podobac stare i grube które jedzą 100 pączków dziennie potem siedzą poł dnia w łazience malują sie bo myslą ze bedą ładniejsze a wygladają jeszcze gorzej

konrii_2

c.a.r.o.l.i.n.e - ja ciebie nie rozumiem piszesz że chłopakom podobają się dziewczyny takie jak Mandy Moore (ładna figura i makijaż)
yyy ona jest gwiazdą to musi ładnie wyglądać każdemu się jakaś aktorka lub aktor podoba to normalne.
A wogule to odniosłam wrażenie jakbyś miała jakieś kompleksy albo małe powodzenie u chłopaków ale to już nie moja sprawa.
Chodzi mi o to że tak to ujełaś jakby normalne dziewczyny były brzydkie znaczy przeciętne i bez makijażu.
A tak napewno nie jest!!!

Kinomanka_18

Ja pierdole !!! Wogóle nie wiecie co piszecie!!!Rozumiem autorke tego tematu i podzielam jej zdanie:PP Owszem ładna jest i co z tego liczy się to co wewnątrz ... Zara mi tu wyskoczycie że mam kompleksy!!!Pewnie że kurwa mam i to takie ze aż mnie odrzuca ... ale sie już przyzwyczajiłam:PP

użytkownik usunięty
asiakun

Ooo matko <lol2> jak Ty chcesz oceniać wnętrze aktorki?? hahaha dobre ;PP kobieto!! Ty i wszyscy inni nie mamy pojęcia jaka jest dlatego aktorów wymyślili po to, by mogli nam się podobać wizualnie (oczywiście nie tylko dlatego, ważna jest jeszcze ich gra, ale akurat wg. mnie Mandy talentu nie brakuje) ;))) Mandy jest ładna i nic dziwnego, że podoba się chłopakom i nie obchodzi mnie czy masz kompleksy czy też nie, ale wiem jedno "CZEPIASZ SIĘ"!!
Teraz do autorki tekstu: jeżeli jesteś zazdrosna o jej urodę (bo na to wygląda), to masz niepotrzebne problem!! Każdemu podoba się co innego, jednemu podoba się Mandy i to jest jego ideał urody i takiej dziewczyny będzie sobie szukał, a drugiemu spodobasz się Ty i proste xDD

Pzdr.

asiakun

eee
po pierwsze spokojnie
mi tez sie ona podoba, niezla laska, ale na dziewczyne dla mnie to sie ona nie nadaje;]
pomyslec, pomarzyc, pofantazjowac... chyba o to chodzi co nie?
a jak Ty mowisz ze podoba Ci sie Brad Pitt albo Orlando Bloom to rownie dobrze chlopak moze zadac wtedy pytanie: "dlaczego super ciacho a nie zwykly koles?"

a moim zdaniem bylaby ladna nawet z pryszczem na nosie;p

hej_ka

nie chcę się chwalić, ale poznałam raz jednego akotora- i to naprawdę jest trudne, poznać, jaki jest naprawdę, bo za każdym razem, kiedy był miły i w ogóle "naturalny", to po chwili ogarniały nie wątpliwości, czy to nie było udawane??? ... Może był wtedy akurat sobą, ale nadal nie jestem co do tego pewna...

Więc poznac aktora naprawdę- trudna sprawa...
pozdrawiam...
p.s. a komleksy każdy ma...

insanegirl

a jaki to aktor gdize go poznałas ,,pewnie to twoj klijent jeden z wielu dziennie.

konrii_2

ta, ludzie mysla teraz tylko o tym?
o co ci chodzi, co?

asiakun

Po pierwsze: mi dla odmiany Mandy Moore nie podoba się w ogóle. Fakt, że uznaję ją za ładną nie zmienia tego, że mnie fizycznie nie pociąga.

Po drugie: wybacz, ale kiedy spotykam jakąś kobietę to zwracam uwagę na wygląd i w tym momencie tylko na to. Podoba mi się - postanawiam ją bliżej poznać. Nie podoba mi się - zainteresowania z mojej strony brak, ale też nie oznacza to, że podczas ewentualnej rozmowy będę ją traktował po chamsku. Nie widzę jednak powodu by ktoś musiał się tu tłumaczyć z tego, że podoba mu się taka, a nie inna kobieta. Zresztą nie bądźmy obłudni. Facet też musi wyglądać, by wzbudzić w kobiecie zainteresowanie. Chyba, że chcesz mi wmówić, że jak widzisz zasmarkanego, brudnego samca z tłustymi włosami to nie możesz się doczekać by poznać jego wnętrze. Litości...

alex_74

Zgadzam się z autorką tematu. ;) Zapewne masz zajebiste kompleksy stąd ten temat, ale nie przejmuj się ja też je mam. ;) Fakt jest faktem, że facet przede wszystkim patrzy na urodę dziewczyny, jeśli ma sweet buźkę to ma duże szanse, jeśli nie to teoretycznie 0 szans. A rzekomo liczy się to co dziewczyna w środku... ;)

alex_74

Oj od razu "tylko takie dziewczyny", ludzie erm...'fizycznie atrakcyjni' podobaja sie..fizycznie :) bardziej, to dosc naturalne, tak mi sie wydaje.
Warto pamietac, ze gwiazdy po czesci zarabiaja swoim wygladem i maja caly sztab ludzi ktorzy dbaja o to, zeby sie ich podopieczni byli 'fizycznie aktrakcyjni', wiec jasne, ze sie podobaja, to ich zadanie.


ps. pytanie calkiem naturalne, szczegolnie w przypadku młodych osob :)

alex_74

Ona jest niesamowicie piękna xD, obejrzałem film z nią "a właśnie, że tak" i bardzo mi się podobało jak grała ;D

Seba_PDG

I jest to bardzo żałosny temat ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones