Manuela Vellés

Manuela Vellés Casariego

6,6
202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manuela Vellés

30min bezsensownego jeczenia w filmie Secuestrados, naprawde.

PestoJan

Też uważam, że należy się zachowywać z godnością, a nie tak jęczeć. Jak włamią się do mnie to zaparzę herbatę, podam whisky z colą, udekoruję dom serpertyną. Mam nadzieję, że będą mieli ze sobą balony, bo bez jaj w gości z pustymi rękami?

kwestiawyboru

zapewne tez bys stala jak taka pierdoła i czekala az typ wbije ci noz w kiszki

PestoJan

Nie, narysowałabym szminką tarczę na brzuchu, żeby miał trochę zabawy z tego.

kwestiawyboru

no to i tak postapilabys lepiej niz ona

PestoJan

Ciekawa jestem Twojej reakcji, wchodzisz do pokoju Twój ojciec leży nieprzytomny, matka z dziurą w główce, mózg dziewczyny też niczym obraz na ścianie. Niech zgadnę, odrywasz poręcz od schodów, wykonujesz dwa salta, zabierasz napastnikowi pistolet, podskakując kopiesz go po twarzy, na końcu dobijasz poręczą? Czego by nie zrobiła i tak by zginęła. Cofając się na schody mógłby ją zastrzelić...

kwestiawyboru

co mnie to obchodzi

PestoJan

Pisząc coś na forum musisz liczyć się z ewentualnymi odpowiedziami.

kwestiawyboru

jak piszesz takie pierdoły wymijajace moje posty to sie nie licze z tym co piszesz a w nastepstwie nie obchodzi mnie to i nie pozdrawiam

PestoJan

i nie zlamales mi serca </3

kwestiawyboru

Podałabyś mi swój adres? Zaraz pójdę upiec jakieś ciasto i włamię się do Ciebie ;d

Szajlo

Skąd jesteś? Bo nie wiem czy zdążę się pomalować :D

kwestiawyboru

z Zagórza :d sądzę, że zanim zrobiłbym ciasto to zdążyłabyś się kilka razy pomalować :d

Szajlo

Chyba zanim byś kupił :D

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

Hola, hola ty tu mówisz o końcowej scenie i tą reakcję mogę zrozumieć jako szok. Niestety akcja z skrzeczeniem trwa o wiele wcześniej i jest ono sztuczne, za głośne i irytuje.. Jak bym się zachował tego nie wie nikt do puki się nie znajdzie w takiej sytuacji... Ja mam pretensje do Twórców, którzy powinni wiedzieć, że takie rzeczy irytują a nie nadają dramatyzmu. Ja od tego momentu chciałem tylko by ją ktoś dźgnął i uciszył... Wniosek słabiutka Reżyseria no i słabe aktorstwo ze strony aktorki... Olmoska w "Cichy Dom" też musiała zmagać się z stękaniem, strachem i piskami ale zrobiła to po mistrzowsku w porównaniu do Tej pani..

Zrobiłabym wywód, ale mi się nie chce, więc przyjmijmy wersję, że baby są głupie.

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

Nie obrażam po prostu dyskutuje i wyrażam swoje zdanie. Poprawiłem cię bo usprawiedliwiałaś zachowanie postaci od złego momentu. Na końcu sam pewnie zwariował bym gdyby mój ojciec, matka i w tym wypadku dziewczyna leżeli martwi.. Niestety za szybko i za głośno skrzeczała aktorka w tym filmie co odbierało dramatyzm zmieniający się w irytację.. Oglądnij cichy dom lub Hiszpański pierwowzór tego cichego domu i zobaczysz, że można zagrać lepiej emocje mniej irytująco. Wina tu spada w tym filmie na reżysera i twórców, którzy pewnie uznali, że nie chce im się robić powtórki i zostawili jak jest...

Hola, hola nie napisałam, że obrażasz. Nie poprawiaj mnie, bo każdy ma swoje zdanie i wszystko.

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

No i ok mieć swoje zdanie to podstawa byle by nie było złe :)

PestoJan

No sorry ale taką miała rolę do zagrania i na jej miejscu też pewnie byś się tak zachował.

cebulowa

30min irytujacego pisku

PestoJan

Według Cb

użytkownik usunięty
cebulowa

Ok to jest błąd twórców, którzy znieśli ten bełkot ale uważam, że nikt tak nie skrzeczy całą masakrę, bez przesady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones