Marc WarrenI

7,4
2 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marc Warren

Zagrał świętną rolę w HogFather :) Dużo wniósł do filmu, aż mu zacząłem kibicować ;)

krzfli

Ja po raz pierwszy go właśnie w Hogfather zobaczyłam i... OD RAZU SIĘ ZAKOCHAŁAM!!! Niesamowicie zdolny aktor! Zagrał po prostu świetnie:)

użytkownik usunięty
Werefroggie

Aha, wszyscy lubimy, gdy w filmie trafi się dobrze zagrany socjopata :D
A na dodatek z Herbatki rzeczywiście było całkiem niezłe ciacho :)

...i miał tam fantastyczny głos, aż ciarki przechodziły. Świetnie zagrał Herbatkę, bez dwóch zdań :)

indeed, dobry socjopata nie jest zły ;D
Bardzo udana kreacja Herbatki

krzfli

podpisuję się pod wypowiedziami. właśnie skończyłam hogfathera ogladac i tez postac pana herbatki bardzo mi przypadła do gustu, w tym wykonaniu. w książce wyobrażałam go sobie inaczej i o wiele mniej atrakcyjnie, niz w filmie;-)

użytkownik usunięty
reitti58

Z tą atrakcyjnością to faktycznie w książce nie było sygnałów, ale idealnie wpasował się w tę postać. Jeśli już ten dziewczyński temat pociągniemy, to hurra! hurra! wreszcie moderzy zmienili zdjęcie na nieco mniej nieatrakcyjne :)

BadAnn, nie ma to jak odrobina psychopatyczności, prawda? Filmowy Pan Herbatka był dla mnie miłym i intrygującym zaskoczeniem;), ten aktor ma to coś, trzeba przyznać.

krzfli

Strasznie m i przypominał Alexa z Mechanicznej Pomarańczy. Genialny koleś:)

krzfli

Właśnie obejrzałam Wiedźmikołaja i muszę powiedzieć, że dla samego Pana Herbatki oglądałabym ten film po 100 razy :D. Za każdym razem gdy pojawia się na ekranie mam ciarki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones