Marcin Bosak

6,6
11 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

A do tego istny geniusz - w Hotelu52 zagrał rewelacyjnie tego psychola ;) W Londyńczykach i Nowej też był ekstra :*

Natka_Rybicka

jestem odmiennego zdania. uważam, że jest paskudny!!!

Natka_Rybicka

Paskuda straszna.. i ma owłosione plecy

użytkownik usunięty
Shalimar00

Zgadzam się z poprzedniczkami. Do amanta mu daleko, ale to niezły aktor.

Shalimar00

Pewnie lubisz wygolonych i wywazelinowanych ciepłych menów.

tomucho77

Oj, jakiś problem mamy:P?
Włosy na plecach są odrażające i nie ma to nic wspólnego z tym czy je lubię w innych cześciach ciała czy nie .

Shalimar00

Owłosienie na plecach świadczy o tym że jest prawdziwym mężczyzną, a nie jakąś ciepłą wywazelinowaną ciepłą pałą.

tomucho77

Aha, no tak, to chyba nie mamy o czym rozmawac, jeśli dla Ciebie miernikiem męskości są kłaki na plecach..

Shalimar00

... i na klacie.

Natka_Rybicka

W Tajemnicy twierdzy szyfrów i W ciemności też był świetny.

Natka_Rybicka

w hotelu 52 nie grają aktorzy tylko celebryci tak jak zresztą w Londyńczykach i innych gniotach. bosak to brak talentu i krzywa zmanierowana paszcza

carreno

krytyk za dyche -_-

Pika123

lepiej za dychę niż za piątkę :P

użytkownik usunięty
Natka_Rybicka

Najseksowniejszy aktor? Na pewno myślimy o tym samym aktorze? Sorry, ale właśnie oglądam "Hotel 52" i co widzę scenę z Bosakiem, to mnie odrzuca. Lubię brodaczy, ale on wygląda niechlujnie. Aktorem jest niezłym, ale aparycja mnie nie przekonuje. Cóż...

Ciekawe jak ty wyglądasz ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Jeśli o to pytasz, to mogę Cię zapewnić, że nie mam brody. I proszę bez osobistych wycieczek, bo ja nie jestem aktorem, więc nie poddaję się ocenie publicznej. O ile tego nie wiesz.

Cóż kończąc tą dysputę mnie osobiście odrzucają takie komentarze "i co widzę scenę z Bosakiem, to mnie odrzuca. Lubię brodaczy, ale on wygląda niechlujnie. Aktorem jest niezłym, ale aparycja mnie nie przekonuje. Cóż. :( Żegnam i nie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones