Marcin Bosak

6,6
11 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

Miałem (nie)przyjemność poznać Marcina Bosaka prywatnie, za kulisami pewnego programu telewizyjnego. Jego zachowanie mogę podsumować krótko - gbur i burak. Bardzo nieprzyjemny koleś. Po wymianie kilku zdań miałem ochotę więcej go nie spotykać na swej drodze.

whitezone

Napisz coś więcej.
Moim zdaniem Bossak to kolejne ''bożyszcze'' kobiet(patrz sukces ''Nowej'').

użytkownik usunięty
whitezone

ja nie miałam (niestety;)) okazji poznać go osobiście, ale myślę, że jest świetnym aktorem. Rzadko widuje go w filmach, ale przynajmniej nie jest kolejną gwiazdą komedii romantycznych. A co do "Nowej", to oglądałam z przyjemnością.

Rzadko go widujesz w filmach i już \stwierdzasz że jest świetny hm?....

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

wystarczyło żeby mnie zachwycić;) czyżby przemawiała przez Ciebie zazdrość, ze tak się irytujesz...?

Jeśli prywatnie jest taki jak napisał/a whitezone to nie ma być o co zazdrosnym...

użytkownik usunięty
whitezone

Dla mnie nie jest ważne jak w prywatnym życiu zachowuje się aktor/aktorka (byle nie był hipkorytą/tką). Jego gra np. w Ekipie przekonała mnie, że jak na swój wiek aktorem jest dobrym. Do głównych ról musi jeszcze trochę poczekać, ale bez cienia wątpliwości Bosak jest jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia i w przyszłości będzie odgrywał ważną rolę w polskim kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones