Marcin Bosak

6,6
11 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

Albo jestem ślepy,albo się nie znam!!Fakt,nie mnie oceniać męskiej urody.Nie jestem pedałem ani jakimś tam stylistą,ale dla mnie ten koleś to zapyzialec pierwszej klasy!!!A robią w tv z niego wielkiego przystojniache,ha ha...Może i hamował bym się w takiej ocenie,ale większość kobiet które znam sądzą tak samo.

Reznik

no właśnie, nie jesteś facetem:) ale Marcin tak poza tym że uważam jest dobrym aktorem, to ma w sobie coś tajemniczego...

Justi28

Kochanie jestem facetem i to 100%-owym,a o aktorstwie m.bosaka nie wspominałem.Pozdrawiam:)

Reznik

Nie mówi się "pedał", tylko "homoseksualista".

Feomathar

zamelduj koniowi

Reznik

dziwne że nikt nie zwraca na to uwagi ale Bosak ma zeza, dość mocno sie to rzuca w oczy i troche razi z ekrany, nie żebym miał coś przeciwko ludziom ze "streetem" ale aktorowi ktorego jedynym walorem jest twarz to jakos nie pasuję...

użytkownik usunięty
tiptoe

Z ciekawości sprawdziłem w google. Przyjrzałem się kilku zdjęciom i generalnie nic nie widzę :D. Być może widziałeś go na żywo. Poza tym to raczej nie ma znaczenia jeżeli chodzi o jego grę aktorską.

użytkownik usunięty

Owszem, zez nie przekreśla Bosaka jako aktora. Zresztą w "Hotelu 52" boy hotelowy również ma "streeta", chyba nawet większego, i do tego wygląda na lekko niepełnosprawnego (nadmierna radość w niemal każdej scenie). Ale to i tak nie przekreśla kwestii, że zezowaty amant, na jakiego Bosak pozuje chyba w każdej roli (i w życiu?), to dla mnie po prostu oksymoron. Co do jego gry aktorskiej... Hm... Może gdyby nie pozował właśnie na takiego nonszalanckiego amanta, któremu każda kobitka prędzej czy później (raczej prędzej) będzie jeść z ręki, byłby strawny jako aktor, a tak daję mu 2/10. Jeszcze mnie do siebie nie przekonał. Może wszystko przed nim?...

użytkownik usunięty
tiptoe

Owszem, zez nie przekreśla Bosaka jako aktora. Zresztą w "Hotelu 52" boy hotelowy również ma "streeta", chyba nawet większego, i do tego wygląda na lekko niepełnosprawnego (nadmierna radość w każdej niemal scenie). Ale to i tak nie przekreśla kwestii, że zezowaty amant, na jakiego Bosak pozuje chyba w każdej roli (i w życiu?) to dla mnie po prostu oksymoron. Co do jego gry aktorskiej... Hm... Może gdyby nie pozował właśnie na takiego nonszalanckiego amanta, któremu każda kobitka prędzej czy później (raczej prędzej) będzie jeść z ręki, byłby strawny jako aktor, a tak daję mu 2/10. Jeszcze mnie do siebie nie przekonał. Może wszystko przed nim?...

Feomathar

mylisz sie. mowi sie pedal. nie nazywajmy szamba perfumeria

Reznik

pewnie te kobiety które ci tak powiedziały to lesbijki:)
Marcin jest- nie da się tego ukryć bardzo przystojny, cudowne czarne oczy to coś co uwiebiają kobiety:D
pewnie jesteś zazdrosny, Marcin to niezłe ciacho:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Reznik

To rodzinne, uroda, zobacz jego siostre :) Jak wywijała ciałem w kochaj i tańcz z mateuszem damięckim...

Logan_Cole

Reznik to jakiś burak z wiochy. Niewykształcony zresztą. Ciekawe czy skończył podstawówkę...Żal mi takich ludzi...

filmaniak_1042882

Ja zgadzam sie ze zdaniem autora wątku ( choc tez nie jestem homo ).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Reznik

bosak nie jest najprzystojniejszym polskim aktorem ale ma w sobie "to coś" co tak bardzo przyciąga

Reznik

No właśnie- jesteś facetem. Nie zrozumiesz tego- bo przypuszczam, że my dziewczyny (kobiety?) w większosci same nie wiemy, co w nim jest.
Ale z drugiej strony my (dziecczyny) też nie do końca rozumiemy, co wam się podoba w niektórych przedstawicielkach płci pięknej...

aka13

W nim nie ma absolutnie nic, nie jest nawet szczególnie przystojny, a to rozbiegane spojrzenie? Zgadzam się z Reznikiem, Bosak jest to gość propagowany i wmawiany przez tv jako przystojniak, tak jak niegdyś Zakościelny czy Małaszyński, nieważne ile osób faktycznie uważa dziada za przystojnego, w tv i tak będzie tak kreowany. Taki mamy świat współczesny... Oczywiście, jakieś tam babki, którym się podoba, się znajdą też, estetyka to bardzo względna sprawa...

Fiorentinka

Ma twarz dzikusa-zawadiaki, może grać z taką twarzą naprawdę wszechstronne role

Fiorentinka

no wlasnie, to samo było z Szycem, nie lubię gościa, ostatnie filmowe produkcje, czy TV promowały go na przystojniaka...

użytkownik usunięty
Reznik

Muszę Cie rozczarować, ale chyba jednak się nie znasz.... Marcin jest baaardzo męski, a poza tym podziwiam go jako aktora.

Reznik

a ja nie wiem po co zamieszczać takie komentarze, jeśli chodzi o jego zdolności aktorskie to niewiele mam do powiedzenia, niczego nadzwyczajnego w nim nie widzę ale jeśli chodzi o urodę to jest 100% w moim typie, podoba mi się
no właśnie, każdy ma swój typ i mężczyźni którzy podobają się koleżance nie podobają się np mnie..
kiedyś usłyszałam takie zdanie: "o gustach się nie dyskutuje" no i to jest wielka racja gdyż do niczego sensownego to nie prowadzi, a jest żałosne gdy jakiś mężczyzna dziwi się że ktoś może uznać kogos innego za przystojnego i jednocześnie od razu się tłumaczy że nie jest "pedałem czy stylistą"
zachodzę w głowę... jaki to miało sens?

sara_ce

:))

Reznik

;]

sara_ce

:))

Reznik

:{}

sara_ce

Jak masz taki gust to polecam wyjazd gdzieś na Bliski Wschód.

Reznik

yyy nieznasz sie hyhy ;P

Zywiec20

szukasz dominatora chłopcze??nie te forum......

Reznik

dominatora czego? tak bardziej precyzyjnie bo niepojmuje o co chodzi :P

Zywiec20

pomyśl

Reznik

juz na sama mysl o mysleniu sie zmeczylem :P

Zywiec20

to pośpij

Reznik

whateva, podsumowujac nieznasz sie na facetach, daleko mu do Justina Biebera, zaden zwyczajny pinknis niezagralby tak dobrze Kamila, stworzyl wiarygodny czarny charakter bo nieraz w cdziecinstwie przezywalem przed telewizorem to jak traktowal magde XDzaden lalus nieosiagnalby takiego image'u, tobie chyba potrzeba chyba Roberta Burneike zeby cos pobudzic XD

Zywiec20

NO NIE ZNAM SIĘ BO NIE JESTEM PEDERASTĄ...

Reznik

kochałam się w Marcinie jak grał w M jak miłość rozbawiał mnie tam do łez, szkoda że już nie gra tam bo kto mnie do łez będzie rozbawiał.

Reznik

Racja. Na mnie ten koleś działa istnie alergicznie. Na szczęście rzadko to się zdarza bo grywa głownie w serialach, których unikam. Stylizowany na nieogolonego włocha-brudasa, jako facet nie umiem ocenić w jaki sposób się to kobietom podoba. Jak aktor ZERO, zawsze taka sama naburmuszona mina, sucho i lekko agresywnie wypowiadane kwestie.

Reznik

Mnie się tam podoba i podobał zawsze. Jest trochę niski, ale ma ładne, regularne rysy twarzy i jest w moim typie jak najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones