Marcin Perchuć

6,7
5 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Perchuć

Bardzo, bardzo dobry aktor. Niestety niedoceniany.

zandra5

popieram.

jatakanieuczesana

zgadzam się podoba mi się jego rola w barwach szczęścia gdzie gra zakochanego w Marii Marka i podobała mi się jego rola posła w sile wyższej szkoda że ni będzie więcej nowych odcinków siły wyższej

zandra5

prawda, jeden z lepszych polskich aktorów. podobnie jego żona, zdolna aktorka, świetna w piosence aktorskiej a dostaje same jałowe role, w których trudno jej pokazać talent

zandra5

W sumie jako aktor nie powiem, żeby mnie jakoś szczególnie poruszył, choć trzeba przyznać, że ma charyzmę. Na pewno wzbudza we mnie jakąś specyficzną sympatię, po prostu lubię go oglądać.
Cenię sobie przede wszystkim jego głos, jest bardzo głęboki, przy czym ma taką ciepłą barwę - no i nieźle nim operuje. Bardzo sprawdziłby się w dubbingu, gdyby tylko chciał pójść w tym kierunku.

Andaira

I poszedł. Wspaniale sprawdza się w roli lektora książek. Uwielbiam ja czyta np. serię książek C. Lackberg.

użytkownik usunięty
zandra5

Jivan ("Lekarze") i poseł Jarek ("Siła wyższa") to moje ulubione role Perchucia. Bardzo dobry aktor, gra z dystansem do swojej postaci, a przez to lekko i naturalnie. Ciekawe, czy jego życie znacznie odbiega od życia Jivana (joga itd.). Bardzo by mi pasowało, gdyby to był również jego styl życia. ;)))

zandra5

Facet jest wszędzie, seriale, reklamy. Ale zły nie jest.

paw_2

w reklamie ING był zajebisty.

kinomanka_13

Niezły aktor, choć rzeczywiście niedoceniony. Mówi się tylko o beztalenciach z pierwszych stron gazet. Znam go z 3 seriali: Lekarze, Usta Usta i Bulionerzy i w każdym zagrał zupełnie inaczej, jakby byl zupełnie inną osobą. A nie jest to wcale łatwe. Są aktorzy , którzy grali w wielu filmach, a kojarzą sie tylko z jedną rolą, bo grają wszędzie tak samo. Takim aktorem wg mnie jest Mariusz Drążek- aktor jednej miny!

elzunia29

nie widziałam serialu usta usta , ale widziałam trochę lekarzy a najbardziej widziałam bulionerów świetnie grał geja. W bulionerach był zajebisty i w reklamie ING i ten jego słynny tekst,, szczerze, każdej"

zandra5

A ja go dalej widzę w roli Majora Wojtyńskiego - chyba widzieliście zwiastun do Filmy "Major" wg bestselerowej książki Marcina Ciszewskiego - https://www.youtube.com/watch?v=VIdqhuIRzU4
Pasuje idealnie do tej roli. Panie Marcinie - czekamy na Pana w tej roli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones