Marcin WolskiI

2,4
530 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Marcin Wolski

Takie marne scenariusze on pisze?

Kathy_Selden

Raczej płaci za swoją... Niepoprawność Polityczną = pisanie w GAZECIE POLSKIEJ. Polecam, znakomicie się go czyta.

Zbrojny

Dobrze, że jeszcze ktoś oprócz mnie w tym kraju czyta "Gazetę Polską"! To fakt, pan Wolski pisze tam bardzo ciekawie, zajebiście trafnie, z humorem i NIEPOPRAWNIE POLITYCZNIE! Ode mnie 10/10 i serce:)

Filmnoir

HA HA HA!
Wolski "niepoprawny politycznie"!!!
Zezowaty Marcin słynie z tego, że wie z jakiego źródełka płynie kasa:
- za komuny przez 6 lat był członkiem PZPR-u,
- tuż po upadku komuny kręcił się w środowisku Wałęsy,
- w IV RP wspierał "Kaczkę po Smoleńsku".

Tego zeza rozbieżnego to pewnie dostał od nerwowego rozglądania się skądby tu jeszcze pociągnąć publiczne pienądze!

Jakby w Polsce można było zarobić na islamie - Wolski pierwszy krzyczałby "Allah akbar!".

zenon_burzawa

Pięknie powiedziane.
"Niepoprawny politycznie", ale pisze w brukowcu, który należy do polityków PiS (spółka "Srebrna").

zenon_burzawa

Tak, i pewnie w ramach tej miłości do kasy jest źle nastawiony do obficie rozdającej kasę wysługującym się jej Platformy. :D :D :))))))))))))))))) Biedaczek... nie wie, że od ona od 6 lat rządzi i trzyma łapę na kasie! :))))))))))))))))))))))))))))))))

zenon_burzawa

Takiej sterty gówna już dawno nie czytałem.

zenon_burzawa

DOKŁADNIE
A teraz - od 15.10.2023 chamstwo i butę schował do szafy i znów sobie przypomniał ludzka mowę! :)))

Takich "niepoprawnych politycznie" wśród kaczek po smoleńsku od groma.

Zbrojny

Fantastycznie rozumiesz pojęcie "niepoprawność polityczna"... :)

Kathy_Selden

Ostatnio napisał scenariusz do jakiegoś propagandowego badziewia

Krobisz_Karol

Bo jego tfu-rczość zawsze z politycznym prądem płynie :)
Jak ..... strumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones