Marek Bukowski

6,6
7 325 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Bukowski

Złapali go jak przewoził dużo narkotyków. Co się dzieje z tymi ludźmi? Powinien zgnić w pierdlu.

Balziuba

Hmm 8g to nie jest dużo jakby miał może 1 kg. Ale czytając artykuły to wygląda jakby ktoś by go chciał wrobić :)

zohan85

8 gram to 80 porcji, bo z 1 grama sie robi 10 porcji. Ale co ty mozesz wiedzieć, jak zyjesz w swoim świecie. Nie mówie, ze był producentem, albo handlarzem. Jest bogaty to pewnie taką ilość sobie kupił na własny uzytek, a to juz tylko świadczy jakim jest ćpunem uzależnionym okropnie. To straszne i powinien iść do więzienia za przestepstwo.

Balziuba

Więc może karać, za picie alkoholu i zakazać sprzedaży.
Bo każdy kto pije alkohol jest alkoholikiem,

matiwww2

Z tego co wiem posiadanie i sprzedaż alkoholu nie są zabronione. Ale możesz postulować o penalizację tego czynu jeśli chcesz. Mi to przeszkadzać nie będzie.

Balziuba

Więc gdyby marihuana, była legalna to on już nie byłby ćpunem?

matiwww2

A gdzie ja coś takiego napisałem?

Balziuba

Nie przeszkadzają ci alkoholicy, bo alkohol jest legalny.
Dla ciebie nie ma różnicy między alkoholem a marihuaną, przeszkadza ci tylko, że to drugie jest nielegalne.
Nie który twierdzą, że alkohol, jest bardziej szkodliwy.

matiwww2

Ty masz naprawdę urojenia czlowieku. Wkładasz mi w usta słowa którcyh nie powiedziałęm. Masz halucynacje? Ja moge napisać , zę ty powiedziałe, że herioina jest dobra dla dzieci bo rozwija. Dlaczego uważasz że herioina powinna być legalna? Chcesz żeby twoje dziecko sobie wstrzykiwało kompot? Gratuluje.

Balziuba

Czy alkohol ci przeszkadza, nie ważne czy legalny czy nie?

Balziuba

Czy alkohol ci przeszkadza ,nie ważne czy legalny czy nie?

Balziuba

Gdyby miał wódkę, też miałbyś problem, 8 gram to nie jest duże, 10 gram można kupić legalnie w Czechach.

matiwww2

Ale co ma jedno z drugim wspólnego?

Balziuba

Ty naprawdę jesteś taki głupi.

matiwww2

A ty widzę kulturalny. Nie masz żadnych argumentów, mówisz, że narkotyki są dobre, a potem kogoś kto mówi ze narkotyki są złe nazywasz głupim. Bardzo dojrzałe i jakże ambitne zachowanie. Ale to świadczy tylko o Tobie, Twojej kulturze i o tym kto Cię wychował.

Balziuba

Nie mówię, że narkotyki są dobre, ale alkohol który jest legalny jest tak samo niebezpieczny, a nawet gorszy, bo marihuanę można używać jako leku, więc gdyby miał butelkę wódki też by ci przeszkadzało i zwyzywałbyś od alkoholików i , że za tę butelkę powinien siedzieć pierdlu.

matiwww2

czy marihuane robi się z konopi?

zbawiony

Tak. dlatego ma właściwości lecznicze.

Balziuba

A TWOJA KULTURA!? Piszesz, że aktor powinien zgnić w pierdlu ... Nie masz w sobie kultury, za to widać w twoich wypowiedziach dużo chamstwa. Zapewne chamem jesteś.

sungam

Cham to Cie wychował.

Balziuba

"8 gram to 80 porcji, bo z 1 grama sie robi 10 porcji", a póżniej wstrzykuje się je w żyłę. Hahahahahahahaha gdzie Ty się uchowałeś?! Z taką "specjalistyczną" wiedzą powinieneś zostać komendantem -_-

LuckyStar7

Marihuanę w żyłe? No to ty masz przynajmniej dobrą wiedzę. Pewnie uważasz też że marihuana to biały proszek co? Albo płyn? Błysnąłeś niesamowicie.

Balziuba

Widzę, że z wyczuciem sarkazmu również u Ciebie cienko.

LuckyStar7

Tak jest. Panie komendancie!

LuckyStar7

to prowokator albo idiota.

buncia3

mam nadzieję, bo jeśli nie, to zmuszona jestem zacytować klasyka " I don't want to live on this planet anymore" :(

Balziuba

Hahahaha 80 porcji. Takie właśnie mamy prawo jak tacy ignoranci i laicy wypowiadają się w tematach o których nie maja pojęcia. Standardowa porcja to jest właśnie 1g to taka idealna, bo kazdy gada ze daje 1 gram a jest tam z 0,8. Ale nawet to te jego 8gram nic nie znaczy, bo jak gość ma szisze to te 8gram może sam spalić bez problemu w 2 dni i to bedzie dla niego na wlasny uzytek. Łapani powinni byc dilerzy, a nie gosc ktroy se kupil i chcial spalic u siebie w domu. kogo to obchodzi co on robi we własnym domu sam ze soba.

Balziuba

@Faker wyjales mi to z glowy bo juz mialem jechac po tych ignorantach. jak bedziecie mieli raka albo zlapiecie aids mam nadzieje ze wiazac sie to bedzie dla was z umieraniem w meczarniach co moglaby naturalnie a nie chemicznie usmierzyc marihuana. ale tu nie rozchodzi sie o usmierzanie bolu. ludzie pala i beda palic i bedziemy sie smiac z waszej glupoty. nikt nie umarl po zajaraniu jeszcze nigdy chyba ze jarajac udusil sie mucha ktora wpadla mu do bonga omijajac jakims cudem wode tudziez inny plyn. po co ja to pisze i tak macie straszny niedowlad umyslowy.

Balziuba

Z tego co się orientuje to z 1g są 4 działki po 0,25. Więc z 8g miałby 32 działki.

Balziuba

ale porcji czego ? wytłumacz mi bo w ogole sie na tym nie znam a chętnie się dowiem.

Balziuba

z jednego grama 10 skretow aha no tego to nie wiedzialem

Balziuba

Obciach i przestępstwo.

Balziuba

tyle to idzie na pierwszej lepszej imprezie w gimnazjum. dużo - a ty ile alkoholu trzymasz w barku o najczystszy/a z najczystszych?

Balziuba

Zrobił krzywdę komuś pod wpływem narkotyków, nie.
To że narkotyki są nielegalne, nie znaczy, że są gorsze od alkoholu, który jest legalny

matiwww2

A gdzie ja napisałem że są gorsze albo lepsze? O co ci chodzi?

Balziuba

Ludzie codziennie przewożą alkohol, ze sklepu do domu im też życzysz żeby zgnili w pierdlu?
Skoro uważasz, że marihuana nie jest gorsza czy lepsza od alkoholu, więc musi cię denerwować, ten cały alkohol w sklepach.

matiwww2

Mam wrażenie, że jesteś narkomanem skoro tak bronisz tych narkotyków. Bo żaden normalny człowiek nie będzie bronił narkotyków, ani ćpunów.

Balziuba

Ty bronisz alkoholików, tylko dlatego, że alkohol jest legalny.

matiwww2

W ktorym miejscu napisalem że bronie alkoholików albo ze alkohol jest gorszy albo lepszy od marihuany. Wskaż grzecznie prosze, bo chyba sie naćpałeś i masz jakieś urojenia. Jak widać narkotyki szkodzą.

Balziuba

W tym którym napisałeś, że alkohol jest legalny i dlatego stwierdziłem, że alkohol ci nie przeszkadza, mimo iż może być bardziej szkodliwy, bo tym jak piszesz i że nie rozumiesz, bo jesteś pod wpływem.
Wiesz w niektórych krajach gwałty są legalne.

matiwww2

Gwałty i marihuana są legalne w niektórych krajach. Co ty masz w głowie żeby to zestawiać człowieku? To teraz chcesz jeszcze gwałty zalegalizować? Przez moment nawet myślałem że piszesz poważnie, bo niektórzy rzeczywiście uważaja że narkotyki są dobre. Ale teraz widze, że zwykły troll z Ciebie.

Balziuba

Przeszkadza ci marihuana, bo jest nielegalna, nie przeszkadza ci, bo jest legalny, więc gdyby gwałty było legalne to ci by to nie przeszkadzało.
Dlatego czy gdyby zamiast marihuany miał butelkę wódki, też by ci odj.bało.

Balziuba

Nie wierze, że Balziuba nie jest trollem ;)
Ale 10 porcji z 1 grama suszu to byłby raj :D

Balziuba

Zalegalizować w końcu, co za ciemny naród!

Balziuba

a kierowcy z alkoholem powinni mieć jeszcze gorzej, marihuana nie wywołuje agresji i człowiek się nie zatacza jak po alkoholu. Za to powinna być kara minimum 10000 zł. Marihuana jest niegroźna.

Maniek_39

KAŻDA używka jest groźna, mniej lub bardziej, tyle że nie każda jest legalna. jego nie złapali za jazdę pod wpływem marychy, tylko za jej posiadanie w bagażniku. Jakiś konfident nadał psom temat.

Maniek_39

Idź do Monaru i powiedz to ludziom na odwyku. Gratuluję pustki w głowie.

Balziuba

W monarze są zazwyczaj ludzie z uzależnieniami od cięższych narkotyków. Marysia jest od czasu do czasu.

Balziuba

Za taką ilość marychy ? W twoich snach chyba. Będzie kaucja, wyrok w zawiasach i tyle.

Krytykant

i smród na "salonach" heh. ktoś go sprzedał, całkiem możliwe, ze wracał prosto od dilera :)

BlackShit

Daruś się złamał w areszcie i sypie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones