Maria Czubaszek

Maria Alicja Bacz

4,1
38 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Czubaszek

Bardzo pozytywna kobieta z wielkim poczuciem dobrego humoru. I za to ją lubię

Mariusz005

Ja jej nie lubię. Jej felietony czasem są dość zabawne (szału nie ma), ale babka jest irytująca. Widziałeś ją w Spadkobiercach? Nie daje tam dojść do słowa świetnym aktorom, a sama jest tam tak nieśmieszna, że aż smutna. Zwykle strzela prymitywnymi tekstami, by wbić się w łaski publiczności. Robi to bez klasy. Ale to, co mnie najbardziej w niej wkurza to jej sposób mówienia. Ten głos, mimika i fatalna dykcja - aż nóż się w kieszeni otwiera.

Mariusz005

Rzeczywiście,jest zajebiście pozytywna.A to jej poczucie humoru szczególnie ujawnia się jak opowiada w kolejnych wywiadach jak to sobie radośnie aborcje robi.Obleśna baba.Dziwię się jak ktoś w ogóle ją zapłodnił.

maIinowa

CO do aborcji to już inna sprawa i osobista, jednak rozmawianie o tym z uśmiechem na twarzy i tonem jakby jej się ciasto przypaliło wprawia mnie w niesmak. Początkowo jej bezpośredniość w pewnych kwestiach była zabawna, teraz jest niesmaczna i na siłę postępowa.

Mariusz005

lewacka propaganda

markin

A prawacy jak zwykle komentują inteligentnie oraz nie szczędzą słów i argumentacji.

marcilla

a wiesz skąd się wzięła prawica i co określa ?

markin

Pytanie retoryczne czy mierzysz innych własną miarą ignoranta?

marcilla

UFO inteligenta.

markin

Tak.

marcilla

Tak czy siak na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć.

markin

Bardzo dziecinne stwierdzenie. Podszedłeś do mnie z wyższością pytając ''a wiesz skąd się wzięła prawica i co określa ?'', jakbym była dzieckiem, które powiedziało coś bardzo głupiego. Nie odpowiedziałam na Twoje pytanie, bo intencji dobrych nie miałeś, stąd moja złośliwość, za którą nie przepraszam. Gdybym nie miała pojęcia, czym jest ''prawica'' to uwierz, nie skomentowałabym Twojej wypowiedzi, bo nie jestem osobą wypowiadająca się na tematy, o których nie mam pojęcia.

marcilla

podszedłem z wyższością do Ciebie więc jako więcej wiedząca pragnę poznać tę tajemniczą tajemnicę dla mnie. Jednak odpowiedzi nie otrzymałem. No cóż będę dalej szukał odpowiedzi na to dręczące mnie pytanie.

Wiesz wykładowca który nie potrafi przekazać na różnych poziomach wiedzy zazwyczaj uczy się jej na pamięć.

markin

Życzę owocnych poszukiwań, trzymaj się ciepło.

marcilla

Jak byś nie wiedziała to lewacy zazwyczaj nie mają argumentów.

Mariusz005

Zwłaszcza dla swoich dzieci, które zabiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones