Maria Konarowska

6,6
134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Konarowska

Nie znam jej jako aktorki, ale jako prowadząca program Galileo jest po prostu tragiczna!!! Lubię ten program, ale na te kilka minut kiedy pojawia sie ta pani, mam ochotę wyłączyć telewizor. Obejrzyjcie sami, to zrozumiecie.

Fellina

Tragiczna? no nie wiem; producenci przydzielili jej rolę maskotki Orleańskiego. Mnie osobiście podoba się dziewczęca szczerość Marysi Konarowskiej i zwykle z niecierpliwością czekam na pojawienie się jej w Galileo. Niestety, nie miałem okazji oglądać innych produkcji z jej udziałem ale w reklamówce Pyralginy daje radę;): http://www.m5.com.pl/showroom/play/movie/143748796/album/Reklamy

topfame

Zgadzam się z autorem postu - jest tragiczna i irytująca. Ja niestety nie mam tak mocnych nerwów i przełączam gdy ją widzę.

Fellina

A propo Galileo nie wiecie może gdzie można zobaczyć wszystkie odcinki online oraz galileo extra.?

Fellina

Prowadząca jest tragiczna! Irytująca, jakby z kamerą miała styczność po raz pierwszy w życiu. Sztuczna i nieradząca sobie z najprostszymi kwestiami. Zgadzam się z Felliną. Natomiast program Galileo i prowadzący na 5+ :)

Fellina


Bardzo fajnie się ją ogląda i słucha ,Jest ujmująco szczera i fantastycznie rozbrajająca . Jak pojawiła się inna prowadząca,
Galileo poszarzało,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones