Maria Peszek

7,2
1 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Peszek

Jej płyta jest świetna!! "Pieprzę Cię miasto..." - super kawałek! Ma świetny głos, talent aktorski i jest bardzo sympatyczna. Szkoda, że tak mało na ekranie, a jak już to w podrzędnych rólkach.

daw1d

"Miasto MAnia" była dla mnie zaskoczeniem, nie wiedziałem, że ona śpiewa, mało tego... nie wiedziałem, że ona umie śpiewać. Zdziwiłem się się też gdy usłyszałem "u niej" Fisza, ale po tym nie zdziwiło mnie, że za muzyke odpowiiedzialni są Waglewscy (ojciec i synowie).
Pozytwne zaskoczenie :)

Szpaclaf

zgadzam się, 'miasto mania' jest rewelacyjna :)

Szpaclaf

Nie skrzeczy...
Gust to sprawa osobista, po to jest forum, aby się wypowiedzieć, ale czy aż tak bardzo warto ją krytykować?
Miasto mania to pierwsza jej płyta, album studyjny, świeże, nowe brzmienie. Poczekamy, zobaczymy, co pokaże dalej.
Osobiście, życzę jej sukcesów.

daw1d

baaa jestem powalony swiezoscia jej plyty kapitelne teksty kapitalnie zaspiewane nic tylko prosic o wiecej :) Polecam z calego serca :)

daw1d

Również jestem pozytywnie zaskoczona... Proste słowa, proste melodie... Ale efekt powalający ^___^

daw1d

oczywiscie super ten z właszcza kwałem "PIEPRZE CIE PESZEK " ona skrzeczy a nie spiewa :/

daw1d

"pieprze Cie miasto" jest naprawdę fajne xD
Bardzo mi sie podoba muzyka MArii Peszek xp a w ogole to jest fajną aktorką :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones