Maria Peszek

7,2
1 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Peszek

ta ,,artystka''całkowicie do mnie nie trafia;/ i dodam tylko,że nie jestem jakąś niewyparzoną nastolatką;nie slucham dody ani podobnych ,,stworów''...jestem osobą lubiącą dobrą muzykę,która swoim tekstem oddaje coś więcej,niż chora wyobraźnia pani peszek,łącznie z jej talerzem na głowie,z którym albo w którym(nie wiem jak to właściwie ująć) wystąpiła bodajże w sopocie na top trendach...po prostu wiwat prostactwu;]

kapigaj

jestem właśnie świeżo po przełuchaniu tej słynnej oplatynowanej płyty "Maria Awaria" i powiem szczerze że mam mieszane uczucia co do tej Pani i muzyki przez niej stworzonej. Lubie słuchać muzyki alternatywnej, czegoś nowego, ale naprawdę nie jestem w stanie strawic tej okropnej baby.

Dlazcego prawie cala płyta jest w skrócie o tym ze Maria lubi wzwody, penisy etc. Czego chiala dowieść tą płytą?? w sumie to teraz Maria Peszek to wzór polskiej kobiety wyzwolonej:) Dla mnie to okropna, zesputa baba zresztą tak jak jej ojciec, obydwoje są tak zmanierowani.

Również nie rozumiem tego zachwytu nad nią .... zdecydowanie lepszy od niej jest Czesław Mozil, kiedyś lider zespolu "Tesco Value" przedewszystkim bawi sie muzyką, jest przesympatyczny, charyzmatyczny, polecam Plyte Tesco Value, genialne polącenie folku, pop kabaretu, punka i inteligentnego rocka.

http://www.filmweb.pl/blog/entry/506229/Tesco+Value+-+dobra+jakość+gwarantowana+ !.html

Priscilla_

Chodzi mi o dwie osoby nade mną....................................

kapigaj

Wymień parę zespołów bądź solistek/ów których słuchasz?

kapigaj

Wymień parę zespołów bądź solistek/ów których słuchasz?

kapigaj

Ojej! Co za słownictwo! Rozumiem, że jej muzyka może się nie podobać, ale wyluzujcie ludzie. Ja lubię jej muzykę, każdy ma inny gust.
Pozdrawiam! Peace and love! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones