Mariah Carey

Mariah Angela Carey

6,5
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariah Carey

Rzeczywiście trzeba jej przyznać, że głos ma niesamowity i [moim zdaniem] jest piękną kobietą, ale (pomijając już kwestię marnej gry aktorskiej) zniechęcił mnie do niej pewien cytat. Mariah powiedziała, że zazdrości dzieciom w Afryce, że są takie chude! To mnie poprostu zwaliło z nóg :| Jak można powiedzieć coś tak głupiego? Te dzieci oddałyby wiele, żeby móc mieć pełny brzuszek a ona wygaduje takie głupstwa :/

agatha_7

Mnie się wydaje, że Maryśce od czasu rozwodu z Mottolą ('97) coś się poprzestawiało tu i ówdzie - nie w sensie muzyki, bo muzycznie jest teraz jeszcze lepsza niż wczesniej, ale w sensie... ehmm.. "image'u".

Na siłę pozuje na głupią blondi z cyckami na wierzchu, plecie bzdury w wywiadach (tak jak w tym co podałaś o tych dzieciach), mam wrazenie ze szcytem jej marzeń jest dorównać wyglądem i intelektem Paris Hilton:(((

Mówię to jako wielka fanka MC, bo mimo to nadal nią jestem. Tyle, że przestała ona już być dla mnie ikoną jeśli chodzi o styl, charakter, zachowanie. A kiedyś, w latach 90-97 nią była: skromna, elegancka, dziewczęca, wartościowa... Sama mówiła o sobie w jednym z wywiadów, że "w świecie gwiazd czuje się jak stokrotka w ogrodzie pełnym kłujących róż" .

Mam nieodparte wrażenie, że obecnie juz nie jest sobą... Szkoda:(

sandra_2

wyrobiła sie przez te lata. zreszta ciekawe ze ludzi wymagaja od gwiazd zeby byly takie jak ktos chce, zeby byly ladne, skromne, hot zarazem, szczuple itd a sami sa brzydcy. grubi, glupi, pusci nie potrafia w zyciu nic osiagnac no ale spoko ktytykowac to jak najbardziej.smutne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones