Marianna Hill

Mariana Schwarzkopf

6,9
374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marianna Hill

...co się z nią teraz dzieje? Co robi prywatnie, zawodowo. Dlaczego porzuciła aktorstwo mimo popularności? Macie może jakieś aktualne jej zdjęcia?

Kropa94

Ja ją znam tylko ze Star Trek z 1966 roku jako Dr. Helen Noel . Jej uroda zapadła mi w pamięć(oczywiście jak była młoda w serialu miała 25lat :) ale co aktualnie się dziej z tą starszą panią dzisiaj ciężko powiedzieć bo nie ma żadnych informacji w sieci:)Pozdro

anubis2342

Miło, że ktoś odpowiedział. No właśnie nie ma nic w sieci. Jestem ciekaw głównie tego, dlaczego nie mamy już przyjemności jej oglądać. Zrezygnowała, mimo popularności? Na pewno ze względu na nieprzeciętną urodę, ofert miała sporo. Gdzieś czytałem, że wystąpiła w jakimś filmie w 2011roku, ale nie wiem czy to prawda. Obejrzę ten film, specjalnie, żeby sprawdzić. pozdro :)

Kropa94

Marianna Hill (ur. Mariana Schwarzkopf , 09 lutego 1941 ) amerykańska aktorka głównie pracowała w Amerykańskiej Telewizji. Członkini Actros Studio. Wystąpiła w ponad 70 filmach. Grała też epizody w serialach. Zagrała w Filmie z Elvis Presley "Paradise , Hawaiian Style" w 1966 roku jako Lani Kaimana , Clint Eastwood "Mściciel" jako Callie Travers w 1973 roku oraz w The Godfather II(Ojciec Chrzestny 2) w 1974 roku , jako Deanna Dunn - Corleone. To najbardziej znane produkcje z tamtych lat w których zagrała.Hill wystąpił gościnnie w kilku serialach: "My Three Sons", "Hogan's Heroes", "Love American Style" ,"Batman", "Death Valley Days" , "Bonanza" ,"High Chaparral" , "Gunsmoke" ,"Dziki" , "Dziki Zachód" ,"FBI" , "Mission: Impossible" , "Quincy" , "ME" , "SWAT" , "Kung Fu" , "The Outer Limits" , a "Harry O". Hilla zagrała Dr Helen Noel w Star Trek:Oryginalna Seria odcinek " Dagger of the Mind " . Pojawiła się także w "Perry Mason" w roli tytułowej .Jako Theba w odcinku 1963 , "Sprawa Greckiej Bogini ". Taka krótka biografia:)Jak znasz angielski top możesz sobie to przeczytać http://theactorsstudio.org/

anubis2342

Fakt, piękna była

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones