Marieta Żukowska

6,3
7 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marieta Żukowska

Bardzo słaaby głos i sztywny sposób grania,uroda to nie wszystko!

użytkownik usunięty
Vandit22

I pewnie z tych powodów ma na koncie tyle nagród :)

Vandit22

Moim zdaniem ma najlepszy akcent z tych wszystkich aktorów! Doskonale włada angielszczyzną. czyżby jakieś kompleksy?:D

puma_17

Ja tam kompleksów nie mam - wręcz przeciwnie - zresztą nawet jakbym je miała to nigdy nie podziwiałabym (pod względem urody) akurat jej - już szybciej piękne: Anię Przybylską, czy też Agnieszkę Wagner...
Z założycielem tematu zgodzę się co do tego, iż nie podoba mi się jej gra aktorska. Bardzo sztuczna właśnie. Taka mocno serialowa :(
W filmie "Generał - zamach na Gibraltarze" jej sposób gry był właśnie jak w kiepskiej telenoweli typu "M jak miłość" właśnie (choć tego serialu to akurat nie oglądam, bo się nie da go oglądać)

EM_DE_KE_AS

Przybylska z tą pomarańczową opalenizną wygląda na coraz bardziej pomarszczoną, w przeciwieństwie do reklam kosmetyków gdzie znowu przypomina woskową, botoksową czy sylikonową lalę. A aktorka z niej rzeczywiście tak genialna, że aż mdli.
Co do Wagner się zgodzę. Mądra, piękna i utalentowana. Podobnie ja Grabowska.
Ale Mariecie też nie można odmówic urody, tego, że nie jest głupią idiotką jak Mucha i beztalenciem jak Cichopek. Jej jeszcze można dac szansę.

CristineHolly

Nie jest beztalenciem takim jak Mucha to fakt, ani taką idiotką.

Ale co do Przybylskiej - to jest moja ulubiona aktorka, fakt, że ma za dużą opaleniznę. Jednak co do talentu i gry aktorskiej nie zgodzę się. Ona jest jedyną aktorką która potrafi grać w tych "Złotoplskich" i która nie wkurza mnie na ekranie wlaśnie dzięki temu że potrafi grać.
To samo tyczy się filmu "Sezon na leszcza"

EM_DE_KE_AS

Naprawdę uważasz że Przybylska jako jedyna potrafi grać w Złotopolskich?
A co z takimi aktorami jak J.Turek,A.Janowska,M.Siudym,M.Rozniatowska,P.Wawrzecki,K.Kaczor itd?

adam8222

Z tych co wymieniłeś dodałabym Turka, Janowską i Wawrzeckiego.
Siudym....nie - jakoś nigdy za nim nie przepadałam, a to ze względu właśnie na jego grę. Drażni mnie jak go widze w tv.

Wymieniłeś samych starszych. fakt, mogłam dodać że gra najlepiej z tych aktorów w Złotopolskich, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym 20-35.
Rożniatowska - nieee.
Kaczor - miał już lepsze role

Jeśli już mówimy o starszych:
Nie nalezy zapominać o pani Annie Milewskiej - akurat jej aktorstwo podoba mi się bardziej niż A. Janowskiej

EM_DE_KE_AS

Nie widziałeś od lat słabej aktorki?!
Wystarczy tylko spojrzeć na Kaśkę Maciąg z ''Teraz albo Nigdy''.
A Marieta póki co ,gra dobrze:) Fajna rola w filmie ''Ciacho''.

aneta99_7

Oczywiście że widziałam:
Żukowska,Kożuchowska (ta akurat wkurza mnie swoją oosba na ekranie - a to już inna sprawa),
- Cieślak, Dancewicz, Maria Góralczyk, Anita Sokołowska (wiecznie ta sama mina i ten sam ton glosu)
- Maciag, Mucha, Cichopek, Książkiewicz,
- Olga Borys - strasznie irytująca (np. w Lokatorach - zresztą to samo Małgorzata Lewińska) to samo tyczy sie "cudownej" Sochy (patrz: "Brzydula"),
- Foremniak - wiecznie tak samo gra (patrz: "na dobre i na złe", "i kto tu rządzi"),
- Katarzyna Żak (nie podoba mi się jej gra, położyła najfajniejszy komediowy serial "Miodowe Lata"),


Widziałaś naprawdę świetne aktorstwo??
- Tyszkiewicz, Braunek, Elżbieta Czyżewska, Barbara Brylska, Anna Dymna, Nina Andrycz, K. Feldman, Kalina Jędrusik
- Anna Przybylska, Alicja Bachleda Curuś, Tamara Arciuch, Katarzyna Figura (też dobrze zagrane role) i Maja Komorowska

EM_DE_KE_AS

Szczerze ? Wdł mnie p.Marieta jest dobrą aktorką , może nie wybitną , ale dobrą. To samo uważam o p. Kasi Maciąg i p. Małgosi Sosze ( nie wiem czy poprawnie odmieniłam jej nazwisko )

adsoon

Dla mnie też Marieta jest dobrą aktorką, uważam że on sie jeszcze dobrze wyrobi i bedzie dobrze. W londynczykach dobrze zagrala tak samo teraz w majce jako jedna z nielicznych w tym filmie umie grac!!! Socha rowniez dobrze gra a Maciag to bym sie zastanawiala... moze tez sie wyrobi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones