Mariusz Pujszo

5,6
2 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pujszo

Mariusz Pujszo, jest człowiekiem i zdolnym i utalentowanym. Uważam, że dotychczasowe
osiągnięcia zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie. Wielka szkoda, że na rynku kinematografii, są
wciąż ci sami twórcy. Doceniam wszystkich naszych rodzimych twórców. Każdy z nich ma duży
wkład w rozwój kultury w naszym kraju. Uważam, że należy również spojrzeć dalej, poza granice
naszego kraju, aby urozmaicić repertuar naszego kina. Właśnie! Korzystając z okazji należałoby
wspomnieć o fantastycznej książce którą Mariusz Pujszo wraz z Piotrem Wyrwasem również
aktorem i śpiewakiem opisują swoje przygody, jakie napotkali na swojej drodze we Francji.
"KRÓLOWIE ŻYCIA" to książka, a na jej podstawie film o tym samym tytule, który przedstawia
nam odbiorcom przeróżne perypetie życia codziennego. Są tam przedstawione historie nad
którymi warto się również pochylić. Uważam, że polscy producenci powinni częściej zapraszać
do współpracy takich twórców jak Mariusz Pujszo. Wierzę, że Pan Mariusz nie powiedział
jeszcze ostatniego słowa. Myślę, że może jeszcze nas miło zaskoczyć. Tego mu życzę.

kwas48_0808

W końcu napisał ktoś normalny!!! a nie zwykły internetowy hejter!!!
Książkę czytałam bo dostałam w prezencie od samego Pana Mariusza!
Ale gdzie znaleźć film? Jest jakaś stronka typu zalukaj? Jako osobistość pan Mariusz to super człowiek wiecznie uśmiechnięty i pełen energii do życia. Kurde żeby takie gbury co to piszą poznały go to pewnie byłoby im wstyd pisać takie wiadomości jak czytałam wcześniej. Jeśli znajdzie się ktoś kto podpowie gdzie obejrzeć film to będę bardzo wdzięczna.

marie_marie

jeszcze administratorzy filmwebu powinni dodać jak na facebooku guzik lubię to aby takie posty dzięki lajkom były u góry:)

kwas48_0808

Świetnie napisane, zgadzam się w zupełności. Cieszę się, że są ludzie, którzy potrafią docenić prawdziwy talent i osobowość, jak również wyrazić swoją opinię w sposób konstruktywny, subtelny, patrząc na świat przez pryzmat pozytywnych zjawisk i emocji. Co do samej książki – ubaw niesamowity ;-) dawno nie czytałam tak humorystycznej opowieści, opowieści której fabułę stanowią przecież życiowe perypetie samych autorów – za co podwójny „+” ;-) W odniesieniu do filmu - śmiało można rzec, że „KRÓLOWIE ŻYCIA” to prawdziwa uczta dla koneserów dobrego kina!

Janis82

pujszo to najbardziej zwariowany człowiek jakiego znam :-D Weźcie zgłoście książkę do jakiegoś konkursu bo podróż z murzynami to mistrzostwo świata hahahahaha

koleeesnikowa

nie wiem czy zwariowany ale komik dobry i aktorsko bardzo dobry narazie obejrzałem królów żucia mam nadzieje że po obejrzeniu czegoś innego nie zmienię zdania Poleci coś ktoś

alanoo90

Mariusz Pujszo to super fajny człowiek, pełen talentu, pasji, obdarzony niesamowitym poczuciem humoru, zawsze radosny, uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do ludzi i otoczenia - to da się wyczuć. Jeżeli chodzi o "KRÓLÓW ŻYCIA" to polecam każdemu zarówno film jak i książkę. Książka przezabawna, fabuła wciąga z każdą kolejną chwilą czytania, podobnie zresztą jak każda minuta oglądania filmu. Wyszukany żart i komiczne perypetie autorów wprawiają w niesamowity nastrój. POLECAM!!!

weronikafrydrychowicz52

ktoś tu się wczuł w opis Pujszo :D dla mnie krejzol i zwariowany czubas :D

soooosenka

dla mnie tez super koleś !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones