Mark Ruffalo

Mark Alan Ruffalo

8,2
81 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Ruffalo

Facet nie dość, że ma talent, jest świetnym aktorem (co prawda nie bardzo znanym, ale kiedyś na pewno będzie można go klasyfikować do największych sław Hollywoodu), to jeszcze z powodzeniem wywinął się śmierci (mało ludzi, mających guza mózgu uchodzi z życiem )i jak widać świetnie się trzyma.;=)
Nie mogę się doczekać kolejnych filmów z jego udziałem.:)

sppDX2

wiesz pomyslalam dokladnie tak samo,nawet o tym nie wiedzialam ( dowiedzialam sie jakis czas temu)nie bylo to rozdmuchane w mediach jak np historia Patricka Swayze,ogromny szacunek ze sie nie zalamal i postanowil walczyc z choroba (musial miec u boku kochajacych ludzi ) i z nia wygral oby nigdy wiecej juz nie chorowal!! pozdrawiam i rowniez czekam za jego kolejnymi produkcjiami, Droga do przebaczenia byla wedlug mnie udanym filmem z Rufallo podobal mi sie rowniez bardzo we Wszystkich ludziach krola tylko to zakonczenie...:( 3maj sie pozdrawiam raz jeszcze
Carolle

Carolle

Mnie jak na razie najbardziej podoba sie rola w filmie Jak w niebie - żaden aktor nie zagrałby tego lepiej!
Poza tym nie wątpię, że stworzył wiele innych ciekawych kreacji.
W ogóle Mark jest aktorem uniwersalnym. Potrafi perfekcyjnie zagrać ''giętkiego'' faceta z depresją czy też twardego glinę.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones