Marlene Dietrich

Marie Magdalene Dietrich

8,5
3 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlene Dietrich

"La vie en rose" tak pięknie jak Edith Piaf.

marcelle

Bo Edith Piaf jest najlepsza. Gdy pierwszy raz ją usłyszałam, aż mnie zatkało z wrażenia.

Kinomaniaczka_

Ona nie miala zamiaru zaspiewac tego lepiej od Edith poprostu podobala jej sie piosenka i chciala ja zaspiewac..... J mimo ze fanatyczka Marleny nigdy nie powiedzialabym ze Marlena zasiewala lepiej od Edith bo nikt nie dorowna Edith jesli chodzi o jej piosenki.

marcelle

a ja wole wersje Marleny:).
A jaki jest wskaźnik piękności zaśpiewania piosenki ogólnie przyjęty ;)?

Nora

Wskażnika, nie ma żadnego, ale nie da sie ukryć, ze głos Edith jest nieoceniony, ale Marlene za to w mimo, że nie miała szczególnego głosu, no może poza barwą, to w każdą zaśpiewaną piosenkę wkładała masę emocji, np "Ne me qui tu pas" Brela w wykonaniu Marlene jest powalające.

kamarza

uhu, a więc to prawda, że w dzisiejszych czasach nie powinno się zadawać pytań retorycznych, bo zbyt wielu chce na nie odpowiadać. :>
Uwielbaim Edith oczywiście jako pieśnierkę, ale to Marlena pozostanie dla mnie osobowością z 'pazurem' charakterem i charyzmą, co wyróżniało ją na tle grona innych śpiwających jej współczesnych i czyniło absolutnie wyjątkową :).
pozdrawiam

marcelle

Dwie demonice z pazurem. Myślę, że obie były dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones