Marlene Dietrich

Marie Magdalene Dietrich

8,5
3 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlene Dietrich

Musze przyznać że wiele przeżyła ale to jaka była podczas wywiadu mnie rozczarowała. Wredna zgorzkniała stara baba. Nie zrobiła na mnie wrażenia. Na jej usprawiedliwienie że jej charakter ukształtował się w bardzo trudnych czasach.
Jak ktoś oglądał ten dokument na Planete pewnie dojdzie do podobnego wniosku...

Kitsune_4

Dużo bym dała, żeby obejrzeć. Zawsze ją ubóstwiałam, ostatnio wyszła książka Angeliki Kuźniak "Marlene" - polecam. Impresje na temat życia gwiazdy, nie ma próby ogarnięcia całości, jak dla mnie szczęśliwie, bo nie o monografię tu chodzi. I MD w Polsce, fragmenty orbitują wokół naszkicowanej sylwetki niemłodej już aktorki, coś pięknego:)

boguslaav

dokument Schella z '84?
Jest niesamowity i potuszający - Marlena jako człowiek, nie jako gwiazda. A krytyczna i twarda tylko w stosunku do siebie i swoich filmów, tego, co zrobiła. Dość szczera, jak na Nią ;).
Uwielbiam Marlene głóównieza to jakim była człowiekiem,a nie za bycie niesamowitą legendą, femme fatale etc, a ten dokument uważam za bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones