Marlene Dietrich

Marie Magdalene Dietrich

8,5
3 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlene Dietrich

nie wiem czy zauważyliście, ale tak cudowne aktorki tamtego pokolenia jak Marlena Dietrich czy Greta Garbo były biseksualne. Jakby nie wystarczało im mężczyzn, skoro mogły sobie wybierać jak chciały. :D

użytkownik usunięty
igunia_m

pola negri tez, nie zapominajac juz o aktorach, prawie sami homo i bi.

Przesadzacie...
zakładając, że homo w naszym społeczeństwie oscylują wokół 2% ludu prawdopodobieństwo, że masa aktorów i aktorek to sodomici jest hmm... małe.

Wśród polskich gwiazd przedwojnia cięzko doszukać się kogoś podniecającego się przedstawicielem własnej płci...
interesuję się trochę i nie znam...
tzn. podejrzewam Astona Adama, ale to piosenkarz był, a nie aktor (grał praktycznie, i chyba faktycznie samego siebie w filmach ;p).


ps. Jeżeli już jacyś bi się zdarzali to pewnie przez bagno moralne ówczesnego, i pewnie dzisiejszego środowiska... wiadomo trzeba "wypróbować" wszystkiego... także te bi takie niepewne jest...

użytkownik usunięty
spiwi

ja też interesuję się troche i znam. ale raczej złotą erą Hollywood.
dwa. homoseksualistów jest 10%, nie wspominając o bi.. może raport Kinseya coś Ci mówi.

spiwi

2%? otóż co najmniej 10% średnio w społeczeństwie, a jak wiadomo wśród wszelkich artystów odsetek ten jest znacznie większy :]
A tak na marginesie, Berlin lat '30 ubiegłego wieku był rajem dla wszystkich nieheteroseksualnych, więc nie było powodów, dla któryych mieliby się nie ujawniać :)

igunia_m

Ja uważam, że to ciekawe efekty filmowo daje, bo aktorka ma dystans względem wzorów słodkich kociaków. Nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie. Zresztą podobno Gary Cooper też był bi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones