Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

Ostatnio przed jednym z seansów w kinie pojawiła się reklama orange z owym dzieckiem. Jedna z pań z zachwytem niemalże wykrzyknęła, że jest on śliczny i taki cudowny kawaler... Ludzie czy wy nie widzicie, że on nie jest ładnym dzieckiem? Rozumiem, że rodzice są z niego dumni, ale kreowanie go na takie "cudowne dziecko ekranu" jest dla mnie paranoją!

sceptyk

Po pierwsze "ładny" to pojęcie względne! Jednym się podoba, innym mniej, trzecim wcale.
Po drugie dlaczego narzucasz komuś swoje zdanie. Jeśli Ty uważasz, że nie jest on ładnym dzieckiem, to dlaczego Pani w kinie ma uważać tak samo. Nie od dziś wiadomo, że jedni lubią jabłka a drudzy banany ;-)

Ja osobiście uważam,że jest on uroczym i słodkim dzieciaczkiem i mimo młodego wieku świetnie sobie daje rade w roli Kacperka.

aneciulka

Zobaczymy za kilka lat - już kino przerabiało takie przypadki "ładnych dzieci" :)

sceptyk

Ja takich pań nie lubię co tak Och achują. Mają coś z łepetyną za przeproszeniem.
Szkoda że za 10 lat Kacperek już nie będzie taki słodziutki.

hr_dooku

Patrząc na jego rysy twarzy to też odnoszę takie wrażenie. Wszystkie te cudowne dzieci ekranu są teraz brzydalami i tego nie da się ukryć. Niestety nasze społeczeństwo kocha takie "słodziaki". Najpierw szpetna isaura teraz to.

sceptyk

A opinie taka wyrobiles dzięki własnemu doświadczeniu rozumiem ? :)

Dollyxdd

Nie. Bo mój gatunek jest piękny.

sceptyk

rozumie, jesteś z filmu Głupi i głupszy bardziej

klcw57

Nie wiem dlaczego zwracasz się do mnie per "rozumie". Może ja jestem serce?

sceptyk

pokaż swoje zdjęcie zobaczymy jaki paszczak wyrósł z ciebie?

MisHeLLo

No przecież widzisz zdjęcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones