Mateusz Pawłowski

6,0
1 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

Ogarnijcie sie !! W rodzince jest swietny i nie wiem o co wam biega ? ;o

Oki_Oki

hejterzy...nie mam słów do takich co nawet po dziecku jadą ;/

Oki_Oki

Dokladnie ! A poza tym Prawda ze jest swietny nie ?
;DD

Oki_Oki

świetny to za mało powiedziane. cudowny :D:D

elacio6

Dokladnie !!

Oki_Oki

Średnią zrównał się z największymi gwiazdami kina. Skomentuje na waszym poziomie- HEEEELLLLOWWW.....

Jinno

zrównał się bo oceniło go ok. 350 osób a gwiazdy oceniają tysiące więc nic dziwnego a tak w ogóle jest super

Oki_Oki

JEZU ludzie ogarnijcie sie !! on nie ma za grosz talentu !!! CAŁY CZAS MÓWICIE ŻE JEST TAKI SŁODZIUTKI A INNYCH ŚWIETNYCH AKTORÓW NIE DOCENIACIE TYLKO TEGO BACHORA

angel100

angel100 to jedyna mądra osoba na jego (Mateusza Pawłowskiego) forum...Wreszcie znalazł się ktoś, kto również się nim nie zachwyca...

Scream_filmweb

Sluchaj , Ja sie nim nie zachwycam tylko mowie zeby sie ogarneli z tym ze ludzie pisza ze jest Jebniety xd

angel100

tak, wszyscy się tutaj logując oceniają tylko jego...
tiaaaaaaa ;>
zastanawia mnie Twoje życie, już chyba w 4tym temacie się wypowiadasz, jak nie cierpisz Mateusza..
haterem jesteś z zawodu? czy może nie masz żadnych ciekawych zajęć w prawdziwym życiu?

kamalenka

to że ty oceniasz go na 10 chociaż jego filmografia jest na prawdę uboga to już twój problem ;) I chyba nie wiesz kto to heater -.-

angel100

zastanów się, ma teraz 8 lat, od ponad roku gra.. ile chcesz w jego karierze filmów w tym wieku?
dla mnie osoba, która zawiesza się ze swoją nieobiektywną krytyką na jednej postaci jest oznaką heatowania (śledziłeś kilka tematów, aby je zbojkotować) ...

Oki_Oki

W rodzince.pl był świetny. "INNYCH ŚWIETNYCH AKTORÓW NIE DOCENIACIE" może doceniamy ,ale wyrażamy to na ich forach. : )

Oki_Oki

No... 8,9 to naprawdę surowa i niska ocena...
pff...
Co się tak bulwersujecie? :P

maciekges

no :)

Oki_Oki

moim zdaniem fajnie gra i tak wgl to mało kto byłby przed kamerą taki odważny jak on, dlatego ja go bardzo lubię . Ale to jest moje zdanie.

Oki_Oki

Większego drewna w życiu nie widziałem. jak miał 5 lat to można mu było to wybaczyć, wtedy nawet fajny był. Ale teraz ma 10, gra tak samo fatalnie i dalej nie umie mówić

theMedicalDoctor

No dobra, juz mnie denerwuje i tez uwazam ze jest drewnem, sepleni, gra sztucznie i fatalnie.Kiedys - ok, Teraz - masakra.

Oki_Oki

Wiesz, ogólnie to nie powinniśmy mieć żalu do niego, tylko do jego rodziców. Na siłę wepchnęli 5- latka bez ewidentnego talentu aktorskiego na casting, koszą jego kasę i wmawiają mu, że to jest super.

theMedicalDoctor

wsumie..
Pewnie sam już nie ma siły codziennie chodzic do szkoly, a po szkole na plan.Ale zapewne rodzice go do tego namawiają a on odmowic nie moze no i masz.

theMedicalDoctor

chciałabym poznać źródło tej plotki ;D skąd Ty to wszystko niby wiesz? może dzwoniłeś do wróżki? hahaha a nie czekaj, to jest tylko Twój wymysł, który nawet nie ma żadnego pkt zaczepienia :)))

Wiesz jak urodzę dziecko, to też będę wpychała wszędzie swoje dziecko aby kosić kasę. Rola rodziców aby zapewnić jakiś start lub zapewnić jakiś byt, to pewnie mit. Przecież żaden rodzic nie chce dobra swojego dziecka..
Wiem, że jak jesteście na takim poziomie, to będzie ciężko, więc Wam pomogę, szukajcie pod zakładką SARKAZM ;D

Moim zdaniem, jak na poziom tvp2jki, polskiej telewizji jest to naprawdę dobry serial.

kamalenka

2 ma wieli lepszych seriali np. Krew z Krwi która nie jest monotematyczna i nudna jak Rodzinka.pl.
Dalej: Wiesz dziecko co to SARKAZM? Bo nie wydaje mi się. Co ty myślisz; że dzieciak bierze całą kasę którą dostanie za "pracę"?

theMedicalDoctor

nie, nie myślę tak. W ogóle nawet nie zastanawiam się kto, gdzie i ile kasy bierze. Udzielam się, bo już nawet atakujesz rodziców i w 100% wiesz co i jak się stało :D Oki_Oki pisze z sensem, bo są to czyste domysły, pisze "pewnie".

kamalenka

Wiesz, na początku myślałem, że jesteś kompletną idiotką, ale potem wlazłem na twój profil i zobaczyłem, że nie oglądasz Rodzinki.pl i oglądasz moje 2 ulubione seriale. Serio, zyskałaś w moich oczach.

theMedicalDoctor

dlatego nie można za szybko oceniać ludzi.

kamalenka

Filozoficzne. Wiesz, sorry, myślałem że jesteś jedną z tych małolat które jarają się byle czym i nie wiedzą co to dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones