Mateusz Pawłowski

6,0
1 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

Takie śliczne i słodkie dziecko :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Natalia_99

ładny chłopczyk on mi się podoba.

Natalia_99

I teraz ocenisz go na 10 bo jest słodziutki.

Natalia_99

Ocenisz go na 10, bo jest wg ciebie "słodziutki" i nie zwrócisz nawet uwagi na to, że gra jak drewno. I dlatego 12- latki nie powinny mieć dostępu do komputera. Dziewczynko, obejrzyj sobie coś porządnego, z dobrymi aktorami a nie gównianą "rodzinkę.pl".

theMedicalDoctor

oj dziecko, sprawdziłam Twoje wpisy, Normalnie wlazłeś chyba już prawie na każdy z tematów rodzinki i chłopaków aby "porzygać" na necie. Weź się lepiej za swoje życie a nie będziesz marnował czas na antyfana. Zaraz pewnie wylądujesz producentowi "Rodzinki" z siekierą pod domem :D hahaha

kamalenka

nie lubię tego serialu i mam do tego pełne prawo. Nie nazywaj mnie dzieckiem, bo nawet mnie nie znasz i nie wiesz ile mam lat. Próbuję tylko uświadomić ludziom, jak bezsensowny jest ten serial.

theMedicalDoctor

przepraszam za dziecko, pokierowałam się Twoim poziomem agresji i przemocy pisemnej do sytuacji. Nie sądziłam, że dorosły ma czas i chęci na takie czyny.

Natalia_99

no tak , tylko , że ów młody aktor , jest w serialu jedynie słodki , przez co brak mu osobowości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones